Veterinární stomatologie

Veterinární stomatologie

Třída Národní svobody 30, Písek
Veterinární stomatologie

Služby

Vyšetříme vaše zvíře a probereme, co Vás trápí.

kontrola zvířete po předchozím ošetření

Uspíme vaše zvíře, provedeme RTG vyšetření celé dutiny ústní a provedeme hygienu dutiny ústní. Hladovka 12 hodin,pití ponechat.

vaše zvíře uspíme, zrentgenujeme mu celou dutinu ústní, odstraníme zubní kámen, vyleštíme zuby a ošetříme středně náročné patologie (přerůstání dásní,defekty skloviny, vytržení menšího počtu zubů).Hladovka 12 hodin, pití ponechat..

Vaše zvíře uspíme, zrentgenujeme celou dutinu ústní, odstraníme zubní kámen a zuby vyleštíme a ošetříme náročnější stavy - např.endodontické ošetření zubních kanálků u zlomeného zubu, nainstalujeme rovnátka, odstraníme menší nádory dutiny ústní.. Hladovka 12 hodin, pití ponechat.

provedeme RTG vyšetření a hygienu dutiny ústní a odstraníme čelist postiženou nádorem nebo fixaci zlomeniny čelistí.Hladovka 12 hodin, pití ponechat.

Vaše zvíře uspíme, zrentgenujeme všechny zuby a po vyšetření dutiny ústní zuby zabrousíme.

U pacientů , kteří potřebují pravidelné zabrušování- pacienta uspíme a zabrousíme jak řezáky, tak stoličky.

Pravidelné broušení při přerůstání pouze řezáků- zvíře uspíme a zabrousíme řezáky, u spolupracujících zvířat lze provést i bez anestezie.Zuby BROUSÍME, NEŠTÍPEME nebo NELÁMEME!

Zvíře uspíme, zrentgenujeme a provedeme operaci abscesu, vytrhneme zuby s ním související . Ránu v dutině ústnízašijeme.

Očkování včetně kompletního klinického vyšetření.

Vyšetříme Vaše zvíře a podáme příslušnou léčbu.

Online rezervace

Třída Národní svobody 30, Písek

Vyberte službu a zkontrolujte dostupnost

Recenze

20. květen 2020
3 Ok
12. květen 2020
5 Skvělé
30. březen 2020
5 Skvělé
Odborné a srozumitelné vysvětlení každého dotazu, informace z nejnovéjších výzkumů, nabídka bezplatné kontroly čištění zubů. V době hygienických opatření - dezinfekce mých rukou, důraz na dodržení bezpečné vzdálenosti.
22. únor 2020
5 Skvělé
Džesinku,12cti letou fenku ošetřovala paní doktorka Slabá opravdu profesionálně.Džesinka má teď zdravé zoubky,krásně a bez problémů se rány zahojily,kouše všechno i když jí hodně zoubků chybí. Moc děkují Felixovi.
6. únor 2020
5 Skvělé
Paní doktorka je opravdu úžasná
21. leden 2020
5 Skvělé
19. listopad 2019
5 Skvělé
Byli jsme u pí.doktorky již 2x a vždy spokojeni.Paní doktorka i sestřička jsou moc příjemné.Paní doktorka je vstřícná, vše důkladně vysvětlí a zodpoví vaše dotazy.
31. říjen 2019
5 Skvělé
13. září 2019
5 Skvělé
Velmi příjemná paní doktorka, vysvětlila všechno co bude dělat, čubinka po trhání zubu byla odpoledne i v noci bez bolesti, zákrok proběhl bez problémů
22. květen 2019
5 Skvělé
Nejlepší veterinární péče, co jsem kdy zažila! Individuální přístup, dostatek času na každého pacienta, maximální zodpovědnost a špičková odbornost! 4x velmi náročné zákroky a 4x zvířata v naprosté pohodě. Vřele doporučuju a děkuju!

Shrnutí recenzí

Hodnocení4.9 Skvělé (10)

O nás

Jsme veterinární ordinace pro psy, kočky, drobné savce (králíky, morčata, činčily apod.) a exotická a zoo zvířata s nejenom stomatologickými problémy. 12 HODIN PŘED ZÁKROKEM PROSÍM DEJTE ZVÍŘETI HLADOVKU. VODU PONECHTE K DISPOZICI. V případě, že se klient nedostaví na zákrok bez omluvy do 24 hodin před zákrokem, účtujeme paušální poplatek 1500,- Kč. Po telefonické domluvě nabízíme termíny i mimo ordinační dobu.Se stomatologickými problémy se prosím objednávejete k MVDr. Kateřině Slabé, na běžnou veterinární péči k MVDr. Markétě Tomáškové.OD 14.7. DO 4.9. MUSÍME VZHLEDEM K ABSENCI SESTRY FUNGOVAT V OMEZENÉM REŽIMU, ZVLÁDNEME JEN JEDEN ZÁKROK S ANESTEZIÍ ZA DEN. JE PROTO MOŽNÉ, ŽE POKUD SE VÁM PRO ZÁKROK NABÍDNE POZDĚJŠÍ NEŽ ČASNÝ RANNÍ TERMÍN- 8,30; 9,00, TAK SE VÁM OZVEME ZPĚT A TERMÍN BUDEME MUSET ZMĚNIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Otevírací hodiny

pondělí
8:30 - 13:00
úterý
8:30 - 13:00
středa
8:30 - 13:00
čtvrtek
8:30 - 13:00
pátek
8:30 - 13:00
sobota
Zavřeno
neděle
Zavřeno

Kontakty

737168324
Facebook
Web

Adresa

Třída Národní svobody 30,
Písek
Trasa