Manuální medicína s.r.o.

Manuální medicína s.r.o.

Libušina třída 19, Brno - Kohoutovice
Manuální medicína s.r.o.

 
Online rezervace

Manuální medicína s.r.o.
Libušina třída 19, Brno - Kohoutovice

Vyberte službu a zkontrolujte dostupnost

Recenze

Jakub
10. prosinec 2020
rating
5 Skvělé
Jakub
9. prosinec 2020
rating
5 Skvělé
Jakub
3. prosinec 2020
rating
5 Skvělé
Jakub
1. prosinec 2020
rating
5 Skvělé
Jakub
26. listopad 2020
rating
5 Skvělé
Tereza
29. říjen 2020
rating
5 Skvělé
Ráda bych se s Vámi podělila o své zkušenosti s manuální medicínou, kterou dělá pan Richard Maso Pobiš. Před měsícem mě nečekaně chytla strašná bolest v zádech (bedrech). Následoval odvoz rychlou záchrannou službou do nemocnice. Zde mi dali kapačky, bolest nepolevovala, proběhla 3 týdenní hospitalizace, kdy mi dávali na bolest snad vše, co existuje, ve finále došlo ke všem práškům na bolest i na opiáty. Záda stále nepolevovala a já jsem 3 týdny mohla jen ležet. Po třech týdnech se mi podařilo s pomocí rehabilitační sestry a chodítka dojít na záchod. V ten moment mi byl oddělán katetr a neboť propukala epidemie koronaviru, lékaři měli za úkol vyklidit co nejvíce lůžek. Tedy si řekli, že na záchod dojdu, rehabilitační oddělení bylo kvůli covidu zavřené a poslali mě i s výše uvedenými léky domů. Nikoho nezajímalo, že jsem doma sama s malým dítětem. Domů mě přivezla na lehátku sanitka a dělej si to jak umíš......Brzy jsem zjistila, že domácí provoz nemám šanci zvládnout. V nemocnici jsem zcela náhodou narazila na časopis o manuální medicíně. Zkusila jsem tedy vyhledat pomoc v rámci Brna. Našla jsem odkaz na pana Pobiše. Opravdu zoufalá jsem se na něj telefonicky obrátila. Nejen, že byl již po telefonu velmi ochotný, přijel hned další den až ke mě domů, neboť já jsem se do jeho ordinace nemohla fyzicky dostavit. Hned po první nápravě jsem byla schopna alespoň v rámci možností provozu po bytě. Přijel znovu hned v neděli, opět došlo ke zlepšení. Na další návštěvu jsem byla schopna přijet k němu do ordinace, přece jen tam má větší možnosti nápravy (přístroje, vybavení,....). Je třeba se však připravit na to, že terapie je opravdu velmi bolestivá, trvá třeba i 3 hodiny, potom je třeba alespoň 3 hodiny odpočívat. Došlo i k přechodnému "zhoršení", kdy jsem nebyla schopna přijet do ordinace. Měla jsem bolesti. Pan Pobiš opět skvěle zareagoval, přijel ke mě domů o víkendu a vše dal zase do pořádku s vysvětlením, že je normální, že tělo bolí, neboť dochází ke změně držení těla a to prostě bolí......terapie ještě nemám dochozené, ale už teď cítím obrovské zlepšení (cca po týdnu), s největší pravděpodobností se vyhnu operaci vyhřezlé ploténky. Jediné, co pro to musíte udělat - slíbit, že po terapiích začnete cvičit a vydržet dost bolesti, ale stojí to za to. Ještě bych ráda řekla, že terapie ve Vás může vyvolat různé reakce. Rehabilitace nekončí, dokud nejste zcela v pohodě. To znamená, že s vámi ještě chvíli posedí a povídají si s Vámi, dokud si nejsou jisti, že opravdu můžete odejít v klidu domů. Komunikují přes telefon, pomocí SMS se ujišťují, zda jste v pořádku a jak se cítíte. Po letech jsem našla někoho, kdo se zabývá opravdu celým tělem, neboť pokud se na běžných rehabilitacích zaměří jen na nejpalčivější problém, bolesti mají tendence se vracet......alespoň taková je moje zkušenost. Chci tedy moc poděkovat za jejich přístup. Vytáhli mne z obrovské bezmoci. DĚKUJI !!!
Jakub
9. září 2020
rating
5 Skvělé
Již několik let jsem se potýkal s problémy s vyhřezlými plotýnkami, následným zatuhnutím zad a postupně i celého těla. Vystřídal jsem několik chiropraktiků a fyzioterapeutů a výsledek byl vždy stejný – úleva od bolesti na krátký čas, nikdy však nebyla odstraněna příčina. U českého zdravotnictví jsem tedy zle pochodil a musel jsem hledat pomoc jinde. Naštěstí jsem narazil na pana Pobiše a nevědomky jsem se tak dostal do těch nejlepších rukou. Ze začátku jsem musel překonávat nejen bolest, ale i vlastní psychická omezení, v čemž mi pomohlo prakticky okamžité zlepšení zdravotního stavu již po prvních dvou návštěvách. Nakonec jsem pod rukama pana Pobiše strávil pár měsíců a odcházel jsem zcela vyzdraven. Pokud tedy hledáte fyzioterapeuta, který jde nekompromisně za výsledky ve prospěch svých pacientů, jste na správné adrese. Nemluvě o tom, že tvoří skvělý tým se svou ženou, jež poskytuje pacientům vítanou psychickou a duševní podporu.
Katka
25. únor 2020
rating
5 Skvělé
Super!!! Tenhle fyzioterapeut fakt ví, co dělá. Mě pomohl už po první návštěve, kdy jsem cítila úlevu. Na fyzioterapii přes pojišťovnu mi dávali termín až za 3 měsíce a to jsem si myslela, jak je Brno velký. Pan Pobiš mě vzal hned druhý den jako akutního pacienta a úleva byla ještě ten den. Navíc na recepci je usměvavá sympatická paní, která mi nabídla výborný čaj a prostředí je celkově velmi příjemné. Cítila jsem opravdu individuální a profesionální přístup. Děkuji moc!
Katka
25. únor 2020
rating
5 Skvělé
Obvykle recenze nepíšu, nicméně v tomto případě musím udělat vyjímku. Jako bývalá profesionální sportovkyně jsem měla dlouhodobě obrovské bolesti v oblasti bedrech kvůli kterým jsem nemohla poslední dobou spát ani jinak přes den fungovat. Polykala jsem již několik silných analgetik denně a snažila se najít pomoc. Ze zoufalství jsem brouzdala internetm a hledala někoho, kdo má zkušenosti se sportovci a mohl by mi pomoct. Pan "Maso" Pobiš a Manuální medicína mi pomohli už při první návštěvě. Cítila jsem obrovskou úlevu od bolesti a po dalších návštěvách se bolest už nevyskytuje v takové míře. Přes noc už jsem se konečně vyspala a přes den můžu pracovat. Pevně věřím, že po dalších návštěvách a procedůrách, které absolvuji v Manuální medicíně u pana Pobiše, budu zase 100% fit a budu moct zase aktivně sportovat. Ještě jednou děkuji a doporučuji vás mezi kolegy sportovci!
Alena
25. únor 2020
rating
5 Skvělé
Měla jsem přes rok potíže, se kterými si nikdo nevěděl rady. Byla jsem na rehabilitacích, které byly hrazené pojišťovnou a ty mi moje potíže spíše zhoršily, než by nějak pomohly, neurolog nic neřešil, předepsal jen léky. Díky doporučení na p. Pobiše a Manuální Medicínu jsem konečně po roce bez bolestí a bez léků. Nelituji vynaložených peněz ani času, dostala jsem se opravdu k tomu nejlepšímu. Recenze opravdu nelhaly. Vřele doporučuju!!!

Shrnutí recenzí

Hodnocení4.96 Skvělé (50)

O nás

Vítáme Vás na stránkách fyzioterapeutické praxe Manuální medicína. Náš fyzioterapeut Richard Maso Pobiš se zabývá diagnostikou potíží a odstranění jejich příčin. Náš tým se věnuje také zdravotním a sportovním masážím, Dornově metodě, pulzní magnetoterapii, termoterapii, balneologii a lokální kryoterapii. Pracujeme s přístroji na bázi rázové vlny a umíme kinesiotaping. Máme bohaté zkušenosti se sportovní fyzioterapií (např.HC Kometa Brno). Úzce spolupracujeme s lékaři z oborů fyzioterapie, neurologie, ortopedie, revmatologie i chirurgie. Dále pak se špičkovými osobními trenéry a výživovými poradci - Bezlepková Katka, protože víme, že prevence je krok k dlouhodobému úspěchu. Pod našima rukama prošli slavní sportovci, herci, lékaři a naše jméno znají stovky uzdravených pacientů po celé České republice. V současné době působíme především v Praze, Brně.

Otevírací hodiny

pondělí
Zavřeno
úterý
9:00 - 16:00
středa
9:00 - 16:00
čtvrtek
9:00 - 16:00
pátek
Zavřeno
sobota
Zavřeno
neděle
Zavřeno

Kontakty

+420777566190
Facebook
Web

Adresa

Libušina třída 19,
Brno - Kohoutovice
Trasa