Kosmetický salon Essenté

Kosmetický salon Essenté

Moskevská 86, Karlovy Vary
Kosmetický salon Essenté

Služby

kosmetické ošetření - přípravky pro domácí péči - dárkové kazety

odlíčení, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, pleťová maska, závěrečný krém
340 Kč

Ošetření dle typu a potřeby Vaší pleti obsahuje - odlíčení, hloubkové čištění, peeling, booster, masku, závěrečný krém.
590 Kč

Masáž dekoltu, krku a obličeje + ošetření Essenté vhodné přímo pro Vás
690 Kč

Odlíčení, hloubkové čištění, peeling, booster, maska, závěrečný krém - masáž dekoltu, krku a obličeje - úprava a barvení obočí,barvení řas, depilace v obličeji
820 Kč

Intenzivní ošetření pleti s projevy AKNé - speciální ošetření vhodné pro citlivou pleť, napomáhá rychlému odeznění příznaků akné,odstraňuje černé tečky,zmírňuje záněty, má bakteriální účinky.
590 Kč

LIFT EXPRES-intenzivní liftingové ošetření - má okamžitý účinek omlazení, vypnutí a zpevnění pokožky .Vhodné pro všechny typy pleti,zvláště však pleť unavenou a vyčerpanou, pleť se ztrátou pružnosti, suchou a vrásčitou.
590 Kč

Zklidňující ošetření HYPESENZITIVNí pleti - vhodné pro pleť suchou a citlivou s pocity štípání a pálení,náchylnou k zarudnutí a podráždění, pleť s trvalým rozšířením malých povrchových žilek, viditelných na povrchu pokožky.
590 Kč

Intenzivní HYDRAtační ošetření AHA kyselinami - vhodné pro pleť suchou a citlivou, unavenou se ztrátou vitality.Výsledný efekt ošetření - navozuje okamžitý pocit svěžesti, zklidňuje a zjemňuje pokožku, dodává pleti zdravý vzhled.
590 Kč

je originální a populární metoda masáže, která umí bez pomoci skalpelu výrazně omladit obličej. Zpomaluje stárnutí pleti a vaše vrásky doslova vyžehlí.Uvolňuje napětí v obličeji, který získá přirozený a příjemný vzhled.
620 Kč

-Omlazovací kůra - speciální liftingová masáž obličeje- pro dosažení trvalého účinku masáže je doporučeno absolvovat kůru 6-10 ošetření intenzivně,v intervalu 2x týdně.
3 600 Kč

Intenzivní kůra - speciální liftingová masáž obličeje - pro dosažení trvalého účinku , je doporučeno absolvovat kůru 6-10 ošetření intenzivně,v intervalu 2x týdně. Pro udržení účinku liftingové masáže je ideální udržovací masáž 1x za měsíc.
5 900 Kč

Online rezervace

Moskevská 86, Karlovy Vary

Vyberte službu a zkontrolujte dostupnost

Otevírací hodiny

pondělí
9:00 - 17:15
úterý
9:00 - 18:30
středa
12:00 - 20:00
čtvrtek
9:00 - 16:30
pátek
9:00 - 18:15
sobota
Zavřeno
neděle
Zavřeno

Kontakty

602427424
Facebook
Web

Adresa

Moskevská 86,
Karlovy Vary
Trasa