KJ Bodypainting

KJ Bodypainting

Okrouhlá , Brno
KJ Bodypainting

O nás

Malování na obličej se věnuji více jak 5 let.

Vystudovala jsem obecné gymnázium, základní uměleckou školu
v Brně se zaměřením na kresbu a malbu, praxi práce s dětmi jsem načerpala jako vedoucí na dětských táborech a během několika let v turistickém oddíle, také jako lektorka volnočasových aktivit ( od tvořivých dílen po sportovní a zábavně naučné kroužky) pro děti.

Nyní jsem úspěšně dokončila bakalářské studium na Masarykově univerzitě v Brně obor Sdružená uměnovědná studia, který v budoucnu doplním druhým oborem Managment v kultuře.

Bohaté zkušenosti nyní využívám ve vlastním podnikání a zaškolování nových malířek, které jsou nezbytnou součástí mého týmu.
Účastnila jsem se mimo jiné rekordu v malování na obličej v roce 2009.
Věnuji se také bodypaintingu (malba na celé tělo), zúčastnila jsem se soutěže Bohemian Bodypainting contest , v roce 2015 jsem se poprvé zúčastnila nejprestižnější soutěže na World bodypainting festival, v kategorii Amatuer.
Malbu na tělo provádím štětcem a houbami, barvami klasickými i UV aktivními.

Kromě malování se dále věnuji také tzv. Třpytivému tetování, malování hennou nebo dočasnému tetování. Akci jsem sama nebo se svým týmem schopná doplnit tvarovacími balonky, aktivitami pro děti i dospělé v roli animátorky, případně pobavit děti jako klaun s drobnými kouzly i zábavnou show. Je také možnost vytvořit tématickou výzdobu na přání.

Akce s našimi klienty řešíme vždy na klíč k jejich spokojenosti.

Otevírací hodiny

pondělí
Zavřeno
úterý
Zavřeno
středa
Zavřeno
čtvrtek
Zavřeno
pátek
Zavřeno
sobota
Zavřeno
neděle
Zavřeno

Adresa

Okrouhlá , Brno

Kontakty

00420 774 575 111
Facebook
Web

KJ Bodypainting