NOPILLS.cz - Kateřina Fadljevičová

NOPILLS.cz - Kateřina Fadljevičová

Branická 8/48, Praha 4
NOPILLS.cz - Kateřina Fadljevičová

Služby

Nestíháte, ale máte problém? Něco bolí? Nemáte možnost přijet za mnou? Nevadí. Ráda přijedu přímo za Vámi. Co říkáte.Zasloužíte si péči. Objednat je možné moje služby přímo k vám domů či zaměstnání. Objednávka je nutná 5 dní předem. Pro Prahu cena včetně dopravy.
1 900 Kč

Chcete se ve svém životě posunout, chcete změnu, ať již práce nebo vaší konfekční velikosti? S každou klientkou pracuji individuálně,nemám šablony. Proto je na začátku třeba úvodní osobní seznámení. Já s Vámi a Vašimi cíli, problémy, přáním a Vy s mojí prací a postupy. Úvodní konzultace je nutná vždy. Je možná osobně nebo telefonicky - délka 75 minut. Následně Vám zašlu navržený možný plán spolupráce dle informací, které získám na úvodním sezení, a to emailem nebo si jej projdeme osobně. Při dlouhodobější spolupráci (pro Vaši představu obvykle se pohybujeme v rozmezí pravidelné spolupráce od 2 do 12 měsíců) cenu stanovuji individuálně. Záleží jakým směrem se společně vydáme na Vaši novou cestu.
1 900 Kč

Online rezervace


Vyberte službu a zkontrolujte dostupnost

Recenze

5. únor 2020
5 Skvělé
3. leden 2020
5 Skvělé

Shrnutí recenzí

Hodnocení5 Skvělé (1)

O nás

NOPILLS.cz jsme založila s myšlenkou vytvořit ucelený koncept péče, regenerace a osobního rozvoje pro vaše tělo i duši. Služby: Manuální terapie pohybového aparátu při bolestech svalového aparátu, zad a kloubů/ Prehab: fyzio cvičení, efektivní strečink/ Osobní koučink - výživa a suplementace, osobní tréninky Specializuji se primárně na sportovce a ženy. Uznávám celostní přístup k člověku - takže služby u mě šiji přesně na míru - Vám!BOLESTI pohybového aparátu: Umím opravdu ulevit od bolestí zad, šíje, ztuhlého krku i stresu... ŽIVOTNÍ RESTART: Umím motivovat ke změně, pomoci dosáhnout vytouženého cíle. Ať již je to změna práce, vaší konfekční velikosti, rozvoj vašeho tréninkového plánu nebo osobní životní změna... Celostní METODY pro terapii těla: Dorn Theraphy, Manuální funkční medicína MUDr. Tichého, Fasciální terapie - masáže, baňkování, fasciální nože, fasciální strečink, Měkké mobilizační techniky, Reflexní terapie, Kinezio/Lymfo/fascia taping. Neváhejte a přijďte. Jedinná investice, která se Vám vždy vrátí, je investice do vlastního zdraví a osobního rozvoje... KDE PUSOBIM: Moje služby poskytuji pravidelně ve Spartan GYM v Braníku, Osobní koučink, Diagnostika pohybového aparátu a manuální terapie, osobní tréninky, nutriční poradenství PRO FIRMY a SPORTOVNÍ SPOLKY, KLUBY: Na míru pro firmy a sportovní organizace školím a připravuji vzdělávací, sportovní akce v oblasti Osobní motivace, zdravého stravování a - po celé ČR.

Otevírací hodiny

pondělí
Zavřeno
úterý
10:00 - 19:00
středa
Zavřeno
čtvrtek
10:00 - 16:00
pátek
10:00 - 19:00
sobota
Zavřeno
neděle
Zavřeno

Kontakty

704127097
Facebook
Web

Adresa

Branická 8/48,
Praha 4
Trasa