BeautyPoint kosmetický salon Plzeň

BeautyPoint kosmetický salon Plzeň

Jagellonská 7, Plzeň 3
BeautyPoint kosmetický salon Plzeň

Služby

Novinka v tvarování a zahuštění vlastních řas. Čeká Vás natočení řas, nanesení vyživující kůry na řasy, která zvyšuje objem,uzdravuje, urychluje růst a výrazně posiluje přírodní řasy. Barvení.
990 Kč

Speciálně upravené ošetření pro pleť s akné. Společně probereme Vaše problémy s pletí a určíme její diagnozu.Dále Vás čeká hloubkové čištění pleti pomocí hydrodermabraze, která jemně, ale důkladně zbaví pleť ucpaných pórů a nečistot. Následuje peeling a maska. Při ošetření se využívají produkty s ovocnými kyselinami, takzvané AHA (Alpha Hydroxy Acids) kyseliny, které viditelně redukují rozšířené póry, záněty, jemné vrásky a pigmentaci bez stresování pokožky. Tyto ovocné kyseliny jsou vhodnější i pro citlivou pleť.
990 Kč

BIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE - Toto ošetření je speciálně upravené pro potřeby zralé pleti. Dochází ke stimulaci kolagenu,zlepšení pevnosti pleti a zjemnění vrásek. Nejprve vás čeká hloubkové čištění pleti pomocí hydrodermabraze, která jemně, ale důkladně zbaví pleť ucpaných pórů a nečistot. Následuje peeling a maska. Jak funguje hydrodermabraze je popsáno níže u ošetření s hydrodermabrazí + masáž. Dále se využívá bipolární radiofrekvence která je známá jako neinvazivní lifting. Výsledkem je viditelně pevnější, pružnější pokožka. Dále dochází ke znatelnému zdokonalení kontury obličeje, zmírnění vrásek, hydrataci a výživě pleti. Využívá tepelnou energii , kterou působí do hlubších kožních vrstev. Zároveň aplikuje elektromagnetické vlny, které stimulují kolagenové vlákna ke tvorbě nového kolagenu a elastinu. Výsledkem je pevnější pleť s úbytkem vrásek, zmírnění projevů ochablé pleti. Efektu vypnutí je dosahováno postupně až do jednoho měsíce po ošetření. Počet ošetření záleží na stavu pleti klientky a také na požadovaném výsledku. Je doporučeno 3-4 ošetření. Maximální počet není omezen s odstupem 7-21 dnů.
1 490 Kč

Hydrodermabrazalní kosmetické ošetření. Společně probereme Vaše problémy s pletí a určíme její diagnozu.Dále Vás čeká hloubkové čištění pleti pomocí hydrodermabraze, která jemně, ale důkladně zbaví pleť ucpaných pórů a nečistot. Následuje peeling a maska. Jak funguje hydrodermabraze je popsáno výše u ošetření s hydrodermabrazí + masáž.
990 Kč

Hydrodermabrazalní kosmetické ošetření. Společně probereme Vaše problémy s pletí a určíme její diagnozu.Dále Vás čeká hloubkové čištění pleti pomocí hydrodermabraze, která jemně, ale důkladně zbaví pleť ucpaných pórů a nečistot. Následuje peeling, masáž obličeje a maska. Hydrodermabraze je jediná kosmetická procedura, která umožňuje provést vyčištění, peeling a hydrataci pokožky během jediného zákroku. Při ošetření se odstraní černé tečky, uvolní nečistoty z pleti, odstraní odumřelé kožní buňky, zjemní a hydratuje pokožka. 
Unikátní technologie umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty. Také odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté. Hydropeel nástavce disponují abrazivními hroty, které umožňují dokonalou exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění. Unikátní hydro-dermabrazní nástavec tryská úzký pramínek vody a čistí pleť vysokorychlostním vakuovým sáním. Tekutina z něj mezitím pomáhá hydratovat pleť. Hlavní výhodou tohoto hydro-dermabrazního přístroje je jeho šetrnost, které je docíleno tím, že přístroj používá pouze vodu a případně vybrané sérum dle požadavku vaší pleti. Při této variantě je navíc na závěr provedena relaxační masáž obličeje, také se aplikuje hloubkově čistící a hydratační maska.
1 490 Kč

Online rezervace

Jagellonská 7, Plzeň 3

Vyberte službu a zkontrolujte dostupnost

Recenze

24. červen 2020
5 Skvělé
Moc příjemná paní kosmetička, profesionální přístup a ošetření pleti. Byla jsem moc spokojená
22. červen 2020
5 Skvělé
Naprostá spokojenost s výsledkem, těším se na příští návštěvu.
3. červen 2020
5 Skvělé
Milá slečna, příjemné ošetření, doporučuji
3. červen 2020
5 Skvělé
Příjemný relax, pleť krásně vyhlazená. Děkuji, těším se příště.
25. květen 2020
5 Skvělé
super přístup, šikovné ruce kosmetičky, hodina a půl relaxace
10. březen 2020
5 Skvělé
Vše v pořádku....Paní/slečna Kateřina rozhodně ví,co je profesionalita !!!.Ráda se vracím,ať už na cokoliv co nabízí ?
6. březen 2020
4 Výborné
Velmi mila mlada pani, osetreni prijemne, dekuji
18. únor 2020
3 Ok
Masáž příjemná. Ošetření super.jen chyběla lampa k masce a vše probíhalo jen hodinu a čtvrt, bylo psáno hodinu a půl.
17. únor 2020
5 Skvělé
Chodím pravidelně a jako vždy jsem odcházela s příjemným pocitem a čistou pletí.
10. únor 2020
5 Skvělé
Příjemná návštěva, slečna Dvorská vždy vše vysvětlí, chová se jemně. Za mě TOP! ??

Shrnutí recenzí

Hodnocení4.93 Skvělé (54)

Otevírací hodiny

pondělí
10:00 - 19:00
úterý
10:00 - 19:00
středa
10:00 - 19:00
čtvrtek
10:00 - 19:00
pátek
Zavřeno
sobota
Zavřeno
neděle
Zavřeno

Kontakty

+420 725 934 922

Adresa

Jagellonská 7,
Plzeň 3
Trasa