Jsem naprosto spokojená! Paní kadeřnice byla moc milá a je vidět, že opravdu ví, co dělá. Výsledek je perfektní, přesně takový, jaký jsem si představovala. Vlasy jsou nádherně hebké, lesklé a krásné i druhý den po návštěvě. Moc děkuji za skvělou péči a určitě se ráda vrátím.
Liliana
18. června 2026
5 Perfektní
Nadia
3. června 2026
5 Perfektní
Yvona
2. června 2026
5 Perfektní
Tereza
27. května 2026
5 Perfektní
Daniela
27. května 2026
5 Perfektní
Maryna
26. května 2026
5 Perfektní
Anna
26. května 2026
5 Perfektní
Přišla jsem radikálně změnit účes s dlouhých vlasů na bob. Měla jsem to jako dárek k narozeninám a moc jsem si to užila. Účes dopadl perfektně a samotné stříhání bylo příjemné. Doporučuji!
Lucie
25. května 2026
5 Perfektní
Daniela
23. května 2026
5 Perfektní
Paní byla extreme skvělá mega šikovná určitě se za ni budu zastavovat na barvení