Úplně vsechno je tam bozi a ráda se sem vracím... odpočinu si po dlouhém dní v praci.... konečně někde kde se o mě starají s láskou ... a mají vyborne late se skořicí ;)
Zdeňka
2. srpna 2022
5 Perfektní
Děkuji kadeřnici Evičce za krásné vlasy. Jediné mínus je čekání 45 oproti rezervovanému termínu, bohužel se již stalo po několikáté :(
Pavla
1. srpna 2022
5 Perfektní
Lucie
1. srpna 2022
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.93 Perfektní(1964)
Perfektní
1000+
Skvělé
50
Dobré
12
Horší
8
Hrozné
11
O nás
U nás jen to nejlepší (úsměv, legrace ,dobrá káva, ☕️ a skvělý účes ♥️)