Nejlepší je to u paní Evičky, slečna Sandra se s tím moc nepárala, vůbec nestříhala, účes mi nevyhovovoval a místo foukání fenem vyrovnávala vlasy žehličkou, takže jsem se doma ihned běžela umýt. No , hlavně jsem potřebovala obarvit a to se docela povedlo. K této slečně se už nikdy neobjednám, ale zase to bylo narychlo, výsledek velké zklamání
Barča
19. srpna 2022
5 Perfektní
Kateřina
19. srpna 2022
5 Perfektní
Martina
17. srpna 2022
5 Perfektní
Příjemní, vyhoví požadavkům. Velká spokojenost.
Marie
16. srpna 2022
5 Perfektní
Nikol
15. srpna 2022
5 Perfektní
Nikam nechodím raději 🌸❤️🌸❤️🌸🧚♀️
Shrnutí recenzí
4.93 Perfektní(1964)
Perfektní
1000+
Skvělé
50
Dobré
12
Horší
8
Hrozné
11
O nás
U nás jen to nejlepší (úsměv, legrace ,dobrá káva, ☕️ a skvělý účes ♥️)