ESET

ESET

Jankovcova 49, Praha 7
ESET

Služby

Šetřete čas a náklady vašeho IT a nechte nasazení na nás. Pokud potřebujete zajistit nasazení portfolia produktů ESET do vaší sítě a nechcete ztrácet čas studiem dokumentace a zjišťováním,jak vlastně produkty fungují, objednejte si tuto službu. Časová dotace je omezena na 4 hodiny času technika na místě nebo vzdáleně.

Šetřete čas a náklady vašeho IT a nechte nasazení na nás. Nasazení či konfigurace ESET Security Management Center/ESA/EEE přímo ve vašem prostředí.Zkušený technik dle vašich potřeb provede nastavení produktů a zkonfiguruje politiky, dynamické skupiny, uživatelské oprávnění či pravidla na míru.

Pokud potřebujete přejít ze staré verze konzole, například ESET Remote Administrator 5, může pro vás být upgrade na novou generaci produktů malým peklem.:) Nejen, že se změnil vzhled produktů, ale jiné jsou i funkce a změnila se i celá struktura architektury. Nechte upgrade či migraci na nás a pak si pouze vychutnávejte nejnovější funkce a vychytávky, které vám nová generace centrální přinese.

Školení zaměřené na portfolio firemních produktů ESET. Vaše IT pracovníky proškolíme buďto přímo u vás ve firmě,nebo v sídle společnosti ESET na produkty ESET Security Management Center, ESET Endpoint Encryption a ESET Secure Authentication. Obsah i hloubku si vyberete sami - od základního seznámení s jednotlivými funkcemi až po troubleshooting a opravy databází. Použité virtuální prostředí vám zůstane na hraní, nebo jej můžete překlopit do produkce.

Školení IT bezpečnosti pro zaměstnance, neboť lidský článek bývá tím nejméně spolehlivým faktorem v pomyslném řetězu zabezpečení IT infrastruktury. Z našich zjištění vyplynulo,že firmy preventivní školení zaměstnanců v oblasti bezpečnosti podceňují, přitom se jedná o jeden z nejrizikovějších vektorů, kterými může dojít k napadení firemní infrastruktury.

Online rezervace

Jankovcova 49, Praha 7

Vyberte službu a zkontrolujte dostupnost

Recenze

18. červen 2020
5 Skvělé

Shrnutí recenzí

Hodnocení (0)

O nás

Firemním zákazníkům pomůžeme s implementací do jejich prostředí a nabízíme osobní návštěvu technika, školení či konzultace.

Otevírací hodiny

pondělí
8:00 - 16:00
úterý
8:00 - 16:00
středa
8:00 - 16:00
čtvrtek
8:00 - 16:00
pátek
8:00 - 16:00
sobota
Zavřeno
neděle
Zavřeno

Kontakty

233090233
Web

Adresa

Jankovcova 49,
Praha 7
Trasa