ELODY

ELODY

Na Dělostřílnách 1060/4, Praha 6
ELODY

Služby

Už máte své šaty ušité? Vyberte si termín převzetí.

U dobré kávy si prohlédnete desítky snubních prstenů a dostanete tu největší péči.

Do showroomu přijdete s partnerem na konzultaci snubních prstenů a poté se vrhneme na zkoušku šatů. Váš partner může zatím počkat v showroomu,nebo na zahrádce.

Máte už své prsteny hotové? Přijďte si je vyzvednout a vyzkoušet.

U dobré kávy si prohlédnete desítky zásnubních prstenů a dostanete tu největší péči.

Nechte se hodinu hýčkat a vyberte šaty pro váš velký den.
300 Kč

Přijďte se nechat hodinu a půl hýčkat při láhvi prosecca pro vás a váš doprovod.
690 Kč

Rychlá zkouška zdarma v rámci letní výprodejové akce!

Online rezervace

Na Dělostřílnách 1060/4, Praha 6

Vyberte službu a zkontrolujte dostupnost

Recenze

6. červen 2020
5 Skvělé
Vše bylo skvělé: servis, nabídka služeb, velká nabídka prstenů... byli jsme spokojeni
30. květen 2020
5 Skvělé
Naprosto všechno, zkouška byla velmi příjemná a slečna velmi ochotná.
24. květen 2020
3 Ok
Salon je krásný, šaty také, ale přístup už se nám bohužel tolik nelíbil.. S kamarádkou jsme do salonu přišly přesně na čas, asi 10 minut jsme stály u dveří a nikdo si nás nevšímal..pak jsem se zeptala slečny, která nějakému páru prodávala prstýnky - jestli by nemohla zavolat někoho, kdo se nám bude věnovat. Po chvilce přiběhla blonďatá slečna, která byla sice moc milá, ale pořád někam odbíhala. Zaplatila jsem za hodinu zkoušení šatů 300,- takže jsem předpokládala, že se nám bude slečna plně věnovat, ale takový pocit jsem z toho bohužel neměla..spíš mi přišlo, že řešila víc věcí najednou :( Např. Řekla, že jde pro metr a vrátila se třeba až za 5 minut (i když jeden metr ležel na poličce hned vedle nás). Byl to můj 6.salon, kde jsem si zkoušela svatební šaty a co se týče přístupu k zákazníkovi, byl to spíše slabší průměr..a jak jsem psala na začátku, šaty byly krásné, ale bohužel mi žádné nesedly (mám větší prsa - za což salon samozřejmě nemůže, ale slečna mi nosila šaty, které měly i košíčky velikosti B se slovy, ať si domyslím, jak by vypadaly větší, což bohužel nějak nedokážu - prostě buď Vám šaty sednou nebo ne). Takže za mě vyhozené 300,- :(
19. květen 2020
5 Skvělé
Vše bylo naprosto úžasné, od prostor, přes nádherný výběr šatů, až po úžasný přístup milé Ivči!
18. květen 2020
5 Skvělé
Vše bylo dokonalé! Máme prstýnky, šatičky a teď už jen ta svatba! Děkuji Elody za dokonalý servis
14. květen 2020
5 Skvělé
Naprosto perfektni zkoušení a celkově i pristup a komunikace. Přímo na zkoušce byla Ivca strasne milá a ochotná :-) Jde videt, ze to dela rada :-)
12. květen 2020
5 Skvělé
Úžasné a pohodlné prostředí, profesionální zákaznický servis a pohoštění. Šaty čisté, zářivé a kvalitně ušité. Zkouška byla příjemným zážitkem a děkuji moc Ivče, která mi pomohla vybrat ty nejkrásnější šaty! Bylo to těžké rozhodnutí, protože všechny šaty jsou opravdu nádherné a neotřelé, které v jiných salonech nenajdete. Navíc je koupě za podobnou cenu jako půjčovné u konkurence a šaty vám zůstanou. Všem moc doporučuji! A těším se na svou roli nevěsty v překrásných šatech Monica.
4. květen 2020
5 Skvělé
Paní byla skvělá, milá, úsmevavá,... no prostě paráda. Vybrala jsem si krásné prstýnky a jsem objednána na zkoušku šatů. Věřím že příští návštěva bude stejně tak skvělá, jako ta předchozí.
29. duben 2020
5 Skvělé
V ELODY me privitala pani Jirinka, je to velmi prijemna a sympaticka zena a navic i zabavna. Kazde neveste bych tento salon ihned doporucila. Maji zde nadherne svatebni saty a skvely pristup, nic neni problem.
17. březen 2020
5 Skvělé
Zkoušení šatů v showroomu Elody bylo skvělé! Čekala jsem, že to bude příjemné a pohodové, ale bylo to ještě o trochu lepší. Slečna, která se o nás starala byla velice milá a ochotná, vyzkoušela jsem si všechny šaty, které jsem měla vytipované a utvrdila se ve svých favoritech <3 Moc děkuji za to, jak svou práci děláte :)

Shrnutí recenzí

Hodnocení4.88 Skvělé (24)

Otevírací hodiny

pondělí
Zavřeno
úterý
Zavřeno
středa
Zavřeno
čtvrtek
Zavřeno
pátek
Zavřeno
sobota
Zavřeno
neděle
Zavřeno

Kontakty

222200960
Web

Adresa

Na Dělostřílnách 1060/4,
Praha 6
Trasa