ELODY

ELODY

Na Dělostřílnách 1060/4, Praha 6
ELODY

 
Online rezervace

ELODY
Na Dělostřílnách 1060/4, Praha 6

Vyberte službu a zkontrolujte dostupnost

Recenze

Kateřina
16. březen 2021
rating
5 Skvělé
Pohovor se konal v příjemném prostředí showroomu. Dozvěděla jsem se vše podstatné k práci, komunikace probíhala v uvolněném duchu, až jsem omylem "tykla"🙊 Odcházela jsem s příjemným pocitem.
Lucie
12. říjen 2020
rating
5 Skvělé
V Elody byl perfektní přístup Ivči, které moc děkuji. Zkoušku šatů jsem si užila já i má svědkyně a sestra, které mě doprovázely :-)
Pavlína
14. září 2020
rating
5 Skvělé
Jiřka je prostě největší kouzelnice ❤️ Moc díky za vše!
Sandra
10. září 2020
rating
5 Skvělé
Nejúžasnější zkouška šatů! Určitě se vrátím a šatičky si určitě výběru. Užili jsme si příjemný večer i s mými poradkyněmi.
Nikola
4. srpen 2020
rating
5 Skvělé
Paní Jiřka byla moc milá a hezky mi upravila poslední detaily na šatech.. Poradila si se záhyby a taky velmi specifickou látkou, vše mi perfektne sedí a padne. Oceňuji i morální a psychickou podporu :)
Kateřina
29. červenec 2020
rating
5 Skvělé
Krásný salon, milý a přátelský personal. Bylo to super a saty vybrány. ❤️
Eva
28. červenec 2020
rating
5 Skvělé
Zkouška šatů byla úžasná. Slečna Ivča se jak mě, tak mým kamarádkám maximálně věnovala a poradila mi co se týče výběru šatů. Původně jsem žádné šaty ze salónu nechtěla, ale vyhrála jsem v soutěži zkoušku zdarma, tak jsem si řekla, že si šaty jen vyzkouším a půjdu domů, . Když jsem si jedny z těch všech šatů zkusila, zjistila jsem, že to jsou ty pravé a musím si je zaručeně odnést domů.
Eliska
6. červen 2020
rating
5 Skvělé
Vše bylo skvělé: servis, nabídka služeb, velká nabídka prstenů... byli jsme spokojeni
Simča
30. květen 2020
rating
5 Skvělé
Naprosto všechno, zkouška byla velmi příjemná a slečna velmi ochotná.
Sylwi
24. květen 2020
rating
3 Ok
Salon je krásný, šaty také, ale přístup už se nám bohužel tolik nelíbil.. S kamarádkou jsme do salonu přišly přesně na čas, asi 10 minut jsme stály u dveří a nikdo si nás nevšímal..pak jsem se zeptala slečny, která nějakému páru prodávala prstýnky - jestli by nemohla zavolat někoho, kdo se nám bude věnovat. Po chvilce přiběhla blonďatá slečna, která byla sice moc milá, ale pořád někam odbíhala. Zaplatila jsem za hodinu zkoušení šatů 300,- takže jsem předpokládala, že se nám bude slečna plně věnovat, ale takový pocit jsem z toho bohužel neměla..spíš mi přišlo, že řešila víc věcí najednou :( Např. Řekla, že jde pro metr a vrátila se třeba až za 5 minut (i když jeden metr ležel na poličce hned vedle nás). Byl to můj 6.salon, kde jsem si zkoušela svatební šaty a co se týče přístupu k zákazníkovi, byl to spíše slabší průměr..a jak jsem psala na začátku, šaty byly krásné, ale bohužel mi žádné nesedly (mám větší prsa - za což salon samozřejmě nemůže, ale slečna mi nosila šaty, které měly i košíčky velikosti B se slovy, ať si domyslím, jak by vypadaly větší, což bohužel nějak nedokážu - prostě buď Vám šaty sednou nebo ne). Takže za mě vyhozené 300,- :(

Shrnutí recenzí

Hodnocení4.9 Skvělé (52)

Otevírací hodiny

pondělí
Zavřeno
úterý
Zavřeno
středa
Zavřeno
čtvrtek
Zavřeno
pátek
Zavřeno
sobota
Zavřeno
neděle
Zavřeno

Kontakty

222200960
Web

Adresa

Na Dělostřílnách 1060/4,
Praha 6
Trasa