Studio Krásy Daniely Packanové

Studio Krásy Daniely Packanové

Jablonského 62, Plzeň , Tachov
Studio Krásy Daniely Packanové

Služby

Základy denního líčení, technika nanášení make-upu + správný výběr odstínu, výběr vhodných očních stínů, maskování nedostatkůpleti, správná technika nanášení tvářenky, výběr vhodného odstínu rtěnky, Trvání kurzu: 2hod.
750 Kč

Základy péče o pleť, výběr správné barvy make upu, ukázka nanášení, základy stínování, práce s tvářenkou.
390 Kč

Součástí této služby je určení pleti, doporučení vhodné kosmetické péče a dekorativní kosmetiky. Na místě si vyzkoušíte doporučenou kosmetiku a ihned ucítíte výsledek,hodina končí lehkým nalíčením. Tato služba klientku k ničemu nezavazuje.

kosmetické ošetření kosmetické ošetření s masáží obličeje a dekoltu - 490,-
390 Kč

Online rezervace

Jablonského 62, Plzeň , Tachov

Vyberte službu a zkontrolujte dostupnost

Recenze

4. březen 2020
5 Skvělé

Shrnutí recenzí

Hodnocení (0)

O nás

Jmenuji se Daniela Packanová, vystudovala jsem ekonomickou fakultu, a svět kosmetiky mě zlákal již na studiích. Tehdy jsem netušila, jak moc mi můj koníček a láska ke kosmetice změní život. Mojí vizí a posláním je pomoci každé ženě, aby v sobě viděla krásu a zvyšovala své sebevědomí. SEBE - VĚDOMÍ. Tj.vědomí o sobě. Společně se potkáme na hodinkách krásy, vizážistických kurzech a možná i na Vaší svatbě,kam si mě jako vizážistku pozvete. Ukáži Vám jak pečovat o svou pleť, budu Váš průvodce ve světě vizážistiky a pomohu otevřít Vaši mysl o tom, že jste krásna. Naučím vás, jak si vybrat make-up, jak vytáhnout přednosti a zakrýt nedostatky. Pokud Vás láká rychlé a efektivní denní líčení nebo naopak náročnější večerní stínování, tak jste tu správně. Jsem ráda, když jsou moje zákaznice spokojené. Pro mě neexistuje " nejsem hezká ", já v každé vidím krásu. Kurzy líčení probíhají v mém studiu v Plzni nebo Tachově.

Otevírací hodiny

pondělí
Zavřeno
úterý
Zavřeno
středa
10:00 - 18:00
čtvrtek
Zavřeno
pátek
Zavřeno
sobota
Zavřeno
neděle
Zavřeno

Kontakty

777 602 865
Facebook
Web

Adresa

Jablonského 62,
Plzeň , Tachov
Trasa