BLACK BOX CAFE

BLACK BOX CAFE

Kounicova 20, Brno-střed
BLACK BOX CAFE

O nás

Black Box Cafe je otevřená černá skříňka či krabice, do které, když sáhneš, vytáhneš si z ní vždy něco, co Ti zpříjemní život. Je to trochu nevyzpytatelná krychle. Když v ní zašmátráš dopoledne, dostaneš dávku kávy i potřebných znalostí pro její správnou přípravu v podobě kávových školení nebo i program pro rodiny s dětmi. Pro běžnou veřejnost otevírá v pravé poledne, kdy kromě lehkého obědu nabídne i zákusek a kávičku, ať už na bází espressa nebo kávu filtrovanou. V pět hodin, nejčastěji v 17:17 Ti nabídne pravidelné degustace i kreativní workshopy a malé přednášky, nejen ke kávě, ale i skleničce vína či jiných laskomin. Prakticky každý večer se v Black Boxu odehrává umělecký bohémský rituál, který Tě rozezpívá, roztančí, dojme i rozveselí.
Krychle je všeobecně známá tím, že je to pravidelný, geometrický objekt. A svým způsobem představuje hranatý svět a společnost, ve které žijeme. Na té naší je však dominantou její různorodý obsah. Obsah, který se skrývá v každém z nás. Jakmile Tě tato magická krychle pohltí, venkovní svět se pro Tebe mění v něco dalekého, nedůležitého. Avšak zároveň budeš mnohem blíž sobě samému.
A komu bychom účinky Black Boxu nejvíce doporučili? Lidem barev mléka, cappuccina i espressa. Vítáni jsou také masožravci, vegetariáni, vegani, vitariáni, šprti, flákači, kavárenští povaleči, business mani, nomádi a další druhy, kteří spadají do Homo Sapiens Sapiens.
Pokud chceš něco do této magické kostky přihodit a nejen z ní tahat, napiš nám. Náplni se meze nekladou. Think Inside Of The Box.

Otevírací hodiny

Pondělí
12:00 - 0:00
Úterý
12:00 - 0:00
Středa
12:00 - 0:00
Čtvrtek
12:00 - 0:00
Pátek
12:00 - 0:00
Sobota
Zavřeno
Neděle
Zavřeno

Adresa

Kounicova 20, Brno-střed

BLACK BOX CAFE