Paní Maruška je úžasná.
Dceři vysvětlila jak se má starat o pleť a doporučila jakou kosmetiku používat.
Chodím k ní já i obě dcery a moc ji chválíme a jsme rádi ,že k ní na kosmetiku můžeme chodit.
Monika
10. ledna 2025
5 Perfektní
Kateřina
9. ledna 2025
5 Perfektní
Kristýna
9. ledna 2025
5 Perfektní
Šárka
9. ledna 2025
5 Perfektní
Profesionální přístup a příjemné prostředí!
Věra
9. ledna 2025
5 Perfektní
Zuzana
8. ledna 2025
5 Perfektní
U paní Marušky jsem na kosmetickém ošetření byla poprvé, ale určitě ne naposledy. Úžasný relax, profesionální péče a výsledek nad očekávání.