Cítíte se vyhořeni? Trápí vás stres, chybí motivace? Sezení s mentorem a koučem často pomůže vyřešit složité životní situace.
Hledáte konkrétní termín?
Zvolte službu a najděte termín na pár kliknutí.
Dostupné podniky
Dostupné služby
Nestíháte, ale máte problém? Něco bolí? Nemáte možnost přijet za mnou? Nevadí. Ráda přijedu přímo za Vámi. Co říkáte.Zasloužíte si péči. Objednat je možné moje služby přímo k vám domů či zaměstnání. Objednávka je nutná 5 dní předem. Pro Prahu cena včetně dopravy.
1 900 Kč

Chcete se ve svém životě posunout, chcete změnu, ať již práce nebo vaší konfekční velikosti? S každou klientkou pracuji individuálně,nemám šablony. Proto je na začátku třeba úvodní osobní seznámení. Já s Vámi a Vašimi cíli, problémy, přáním a Vy s mojí prací a postupy. Úvodní konzultace je nutná vždy. Je možná osobně nebo telefonicky - délka 75 minut. Následně Vám zašlu navržený možný plán spolupráce dle informací, které získám na úvodním sezení, a to emailem nebo si jej projdeme osobně. Při dlouhodobější spolupráci (pro Vaši představu obvykle se pohybujeme v rozmezí pravidelné spolupráce od 2 do 12 měsíců) cenu stanovuji individuálně. Záleží jakým směrem se společně vydáme na Vaši novou cestu.
1 900 Kč
Dostupné služby
Terapie, koučink, kineziologie - 90 minut intenzivní práce online (telefon/skype/messenger/whats upp).
1 500 Kč