Žena je krásná duchem i vzhledem. Pokud vám k dokonalému vzhledu něco chybí, rezervujte si návštěvu u kosmetičky. Ošetření pleti, pleťové masky, depilace, procedury proti vráskám, vybere vám tu správnou péči o pleť.
Hledáte konkrétní termín?
Zvolte službu a najděte termín na pár kliknutí.
Dostupné podniky
Dostupné služby

Velmi příjemné celotělové ošetření s viditelným efektem. Zábal se aplikuje masážními tahy na pokožku celého těla,které je poté zabaleno do speciální termofólie a působí 40min. a poté se odstraní. Po ošetření je pokožka hladká, zářivá a pevná!
900 Kč

Express kosmetické je rychlé ošetření, které bude v nabídce jen květen/ červen. Bude obsahovat to nejnutnější,aby se co nejdříve dostalo na všechny po dlouhém uzavření salonu. Ošetření obsahuje: odlíčení, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí nebo vakuová masáž pleti, ampule + maska (čistící / hydratační) + během masky provedu barvení řas a obočí a na závěr epilace vosky lycon. Cena: 900-1200Kč

Dostupné služby
Hydrodermabrazalní kosmetické ošetření. Společně probereme Vaše problémy s pletí a určíme její diagnozu.Dále Vás čeká hloubkové čištění pleti pomocí hydrodermabraze, která jemně, ale důkladně zbaví pleť ucpaných pórů a nečistot. Následuje peeling a maska. Jak funguje hydrodermabraze je popsáno výše u ošetření s hydrodermabrazí + masáž.
990 Kč

Hydrodermabrazalní kosmetické ošetření. Společně probereme Vaše problémy s pletí a určíme její diagnozu.Dále Vás čeká hloubkové čištění pleti pomocí hydrodermabraze, která jemně, ale důkladně zbaví pleť ucpaných pórů a nečistot. Následuje peeling, masáž obličeje a maska. Hydrodermabraze je jediná kosmetická procedura, která umožňuje provést vyčištění, peeling a hydrataci pokožky během jediného zákroku. Při ošetření se odstraní černé tečky, uvolní nečistoty z pleti, odstraní odumřelé kožní buňky, zjemní a hydratuje pokožka. 
Unikátní technologie umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty. Také odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté. Hydropeel nástavce disponují abrazivními hroty, které umožňují dokonalou exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění. Unikátní hydro-dermabrazní nástavec tryská úzký pramínek vody a čistí pleť vysokorychlostním vakuovým sáním. Tekutina z něj mezitím pomáhá hydratovat pleť. Hlavní výhodou tohoto hydro-dermabrazního přístroje je jeho šetrnost, které je docíleno tím, že přístroj používá pouze vodu a případně vybrané sérum dle požadavku vaší pleti. Při této variantě je navíc na závěr provedena relaxační masáž obličeje, také se aplikuje hloubkově čistící a hydratační maska.
1 490 Kč

Před 1. aplikací BB GLOW je nutné nejprve rezervovat toto ošetření. Při něm vám vysvětlíme celkový průběh následné aplikace BB-GLOW a také pleť důkladně připravíme.PO VYTVOŘENÍ REZERVACE NA TOTO OŠETŘENÍ, VYTVOŘTE NÁSLEDNĚ DALŠÍ 3 REZERVACE NA APLIKACI BB GLOW, kterou naleznete pod tímto ošetřením.
990 Kč

Dostupné služby
Anti-aging ošetření na základě aktuální diagnistiky pleti. Ideální pro klientky 25+. Profesionální kosmetika Phyris skincare concept.

Skin control péče pro problematickou pleť. Vhodné pro pleť s jakýmkoliv stavem diskomfortu (akné, ekzém, pigmentace, růžovka,dehydratace, citlivost aj.). Součástí těchto ošetření jsou po konzultaci i opakované kůry pro rychlejší a intenzivnější výsledky. Profesionální kosmetika Phyris skin care concept.
Dostupné služby
90 min. Kompletní protivrásková, hydratační a omlazující péče s luxusní zlatou řadou kosmetiky Janssen.Dopřejte si dlouhé hýčkání s relaxační masáží obličeje, dekoltu a rukou. Také je v průběhu kosmetiky aplikován zábal na ruce. Výsledkem je hladká, čistá a vyživená pleť.
1 490 Kč

90 min. Kompletní kosmetika s dokonalým čištěním pleti, hydratací, výživou a ucelenou péči přesně pro váš typ pokožky.V péči je zahrnuta masáž obličeje, dekoltu, rukou a zábal na ruce. :)
1 290 Kč

90 min. Kosmetika určená přesně na míru vaší pleti, čištění, výživa a hydratace jsou samozřejmostí. Také si budete moctužít relaxační masáž obličeje a dekoltu.
990 Kč
Podobné služby v kategorii Péče o pleť