Zvolte službu
REZERVUJTE si vysvětlení "Záchranného Plánu - Cesty víry k věčnosti". Budeme spolu hovořit přes program SKYPE - sdílením obrazovek.Vyberte si den a hodinu, která Vám vyhovuje. S Božím požehnáním a mým pozdravem Samuel Gazdík

Tato služba je jen pro zájemce, kteří nebyli do Programu pozvání svým Kamarádem, ale do Formuláře uvedli TT-Partners.Pomoci SKYPE programu a sdílením obrazovek, Vás seznámíme s tímto Programem. Tato služba je ZDARMA, když se ihned Zaregistrujete.

Pomoci SKYPE programu a sdílením obrazovek, společně provedeme Vámi požadované úkony. Cena této služby je 5,-Kč za každou započatou minutu.Pro klienty s aktivním přístupem do "Blokovaných Stránek" je prvních 5 minut ZDARMA!
5 Kč

Rezervujte si osobní setkání v PRAZE v hotelu v DUO na Střížkově. Hotel je 300 metrů od stanice metra "C" - Střížkov.Cena je 600,-Kč za každou započatou hodinu.
600 Kč

Rezervujte si osobní setkání v PRAZE v hotelu v DUO na Střížkově. Hotel je cca 300 metrů od stanice metra "C" - Střížkov.Potřebujete mít sebou potřebnou hotovost pro převod financí z ČR do "FIN". Za "Asistenční službu" neplatíte žádný poplatek.

Registraci nových zájemců provádíme programem SKYPE- sdílením obrazovek. Registrace je za cenu 250,-Kč za předpokladu,že nemáte svého SPONZORA..
250 Kč

Objednejte si on-line prezentaci přes SKYPE, pro své kamarády, které si pozvete k sobě, nebo místnosti, kde máte projektor.Cena prezentace je 500 Kč za každou započatou hodinu!
500 Kč
Shrnutí rezervace
Teplická 492, 190 00 Praha 9 - Střížkov
SSL pro bezpečnou rezervaci