Byla jsem velice spokojena. Pedikura byla provedena s peclivosti, pohodlne kreslo s masazi a hlavne velky vyber krasnych barev. Urcite prijdu zase. Dekuji
Petra
11. apríl 2025
5 Perfektní
Perfektni
Viktoriia
10. apríl 2025
5 Perfektní
Jana
9. apríl 2025
5 Perfektní
Dominika
8. apríl 2025
5 Perfektní
Mája
8. apríl 2025
5 Perfektní
Giedre
8. apríl 2025
4 Skvělé
Ráchel
7. apríl 2025
2 Horší
I přes to že jsem měla rezervaci jsem
Karolína
6. apríl 2025
5 Perfektní
Nataliia
6. apríl 2025
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.7 Perfektní(505)
Perfektní
428
Skvělé
39
Dobré
17
Horší
8
Hrozné
13
O nás
Luxusní nehtové studio, zaměřující se nejen na nehty, ale také i na řasy