Chodivam sem ráda, ale řasy teď dělá nová slečna a tentokrát jsem byla mrzutá. Aplikace bolela, dlouho po tom jsem ještě slzela.
Doufám, že příští návštěva už nebude tak stresující.
Iveta
1. marec 2026
5 Perfektní
Přístup i služba perfektní 😊👍.
Shrnutí recenzí
4.7 Perfektní(504)
Perfektní
427
Skvělé
39
Dobré
17
Horší
8
Hrozné
13
O nás
Luxusní nehtové studio, zaměřující se nejen na nehty, ale také i na řasy