Zvolte službu
1. krok: Klasická manikúra - péče rukou a nehtů. Hlavní složkou je čistění nehtů, zarovnání a odstranění odumřelé kůže.2.krok - CND Shellac Aplikace odolného laku tvrzeného UV světlem na přírodní nehet, vydrží až 2 týdny bez poškození!
550 Kč

1.krok - Mokrá pedikúra - péče nohou a nehtů. Hlavní složkou je vodní lázeň, čistění nehtů, zarovnání, odstranění odumřelé kůže.2. krok - CND Shellac Aplikace odolného laku tvrzeného UV světlem na přírodní nehet, vydrží až 2 týdny bez poškození!
660 Kč

1. krok: Klasická manikúra - péče rukou a nehtů. Hlavní složkou je čistění nehtů, zarovnání a odstranění odumřelé kůže.2.krok – LAK OPI Aplikace běžného laku O.P.I.
385 Kč

1.krok Mokrá pedikúra je kosmetická procedura, ve které dochází k péči nohou a nehtů. Hlavní složkou je vodní lázeň,čistění nehtů, zarovnání, odstranění odumřelé kůže. 2.krok – LAK OPI Aplikace běžného laku O.P.I.
490 Kč

1. krok: Klasická manikúra - péče rukou a nehtů. Hlavní složkou je čistění nehtů, zarovnání a odstranění odumřelé kůže.2.krok – OPI GEL COLOR Aplikace odolného laku tvrzeného UV světlem na přírodní nehet, vydrží až 2 týdny bez poškození!
550 Kč

1.krok Mokrá pedikúra - péče nohou a nehtů. Hlavní složkou je vodní lázeň, čistění nehtů, zarovnání, odstranění odumřelékůže.2.krok – OPI GEL COLOR Aplikace odolného laku tvrzeného UV světlem na přírodní nehet, vydrží až 2 týdny bez poškození!
660 Kč

1. krok: Klasická manikúra - péče rukou a nehtů. Hlavní složkou je čistění nehtů, zarovnání a odstranění odumřelé kůže. 2.krok: aplikace UV akryl gelu, umožní modeláž nehtů, prodloužení, tvarování a zdobení. Jedná se o umělé nehty.
660 Kč

1. krok: Klasická manikúra - péče rukou a nehtů. Hlavní složkou je čistění nehtů, zarovnání a odstranění odumřelé kůže. 2.krok: opětovná aplikace UV akryl gelu, umožní modeláž nehtů, prodloužení, tvarování a zdobení. Jedná se o umělé nehty.
660 Kč

1. krok: Klasická manikúra - péče rukou a nehtů. Hlavní složkou je čistění nehtů, zarovnání a odstranění odumřelé kůže. 2.krok: aplikace UV Gelu, umožní modeláž nehtů, prodloužení, tvarování a zdobení. Jedná se o umělé nehty.
500 Kč

1. krok: Klasická manikúra – péče rukou a nehtů. Hlavní složkou je čistění nehtů, zarovnání a odstranění odumřelé kůže. 2.krok: opětovná aplikace UV Gelu, umožní modeláž nehtů, prodloužení, tvarování a zdobení. Jedná se o umělé nehty.
570 Kč
Shrnutí rezervace
Václavské náměstí 21, Praha 1
SSL pro bezpečnou rezervaci