Co se týče techniky a samotného stříhání, barber byl šikovný a práce to byla kvalitní. Bohužel mi ale udělal něco úplně mimo, než co jsem chtěl. Místo low fade a fluffy hair jsem odešel s high/mid fadem a messy hair. Master Yo nejsem si jistý, jestli vůbec rozumí česky nebo anglicky, takže i když stříhat umí, nerespektoval moji představu. Kvůli špatné komunikaci a jinému výsledku nemohu doporučit. 👎🏻
Tomáš
19. března 2026
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.69 Perfektní(371)
Perfektní
314
Skvělé
24
Dobré
17
Horší
6
Hrozné
10
O nás
NK BarberShop – Přijďte a osvěžte svůj styl!
- “Vstup jako klient, odcházej jako král.”