Skvělá zkušenost v novém barbershopu! Příjemné prostředí, profesionální přístup a perfektní střih. Oceňuji, že mají otevřeno i o víkendu, což je velké plus. Určitě se sem rád vrátím!
Adam
1. března 2025
5 Perfektní
Stěpán
28. února 2025
5 Perfektní
Adam
25. února 2025
5 Perfektní
Roman
21. února 2025
5 Perfektní
Apostolos
19. února 2025
5 Perfektní
Velmi pěkný prostor. Nejvíce se mi líbila pozornost k detailům a to, že se snaží, abyste se cítili jako doma. Důvěřujte tomu pro skvělý výsledek a zážitek
We communicate also in English :)
Shrnutí recenzí
4.69 Perfektní(377)
Perfektní
320
Skvělé
24
Dobré
17
Horší
6
Hrozné
10
O nás
NK BarberShop – Přijďte a osvěžte svůj styl!
- “Vstup jako klient, odcházej jako král.”
**OZNÁMENÍ**
Ve dnech **28. 6. až 1. 7.** bude Mašter Yo dočasně mimo provoz, protože se zúčastní **pokročilého barber kurzu**, aby dále zdokonalil své dovednosti a mohl vám nabídnout ještě kvalitnější služby. ✂️
Prosíme vás proto o rezervaci termínů **od 2.7.** Děkujeme za vaši trpělivost, podporu a důvěru. Těšíme se, až vám po návratu představíme nové techniky a ještě lepší střihy!
Těšíme se na vás od **2. 7.**
Děkujeme!