Kluci jsou precizní a i když je tam trochu jazyková bariéra, tak to stojí za to, můžu jen doporučit.
Marek
21. června 2025
5 Perfektní
Dneska jsem navštívil.Příjemné prostředí, dobrá muzika, hlavně profík, co ví, co dělá.Všechno pečlivě a bez zbytečnýho spěchu. Výsledek vypadá líp než moje fotky z občanky. Doporučuju všem, co chtějí kvalitní střih a pohodovej vibe.
Shrnutí recenzí
4.69 Perfektní(377)
Perfektní
320
Skvělé
24
Dobré
17
Horší
6
Hrozné
10
O nás
NK BarberShop – Přijďte a osvěžte svůj styl!
- “Vstup jako klient, odcházej jako král.”
**OZNÁMENÍ**
Ve dnech **28. 6. až 1. 7.** bude Mašter Yo dočasně mimo provoz, protože se zúčastní **pokročilého barber kurzu**, aby dále zdokonalil své dovednosti a mohl vám nabídnout ještě kvalitnější služby. ✂️
Prosíme vás proto o rezervaci termínů **od 2.7.** Děkujeme za vaši trpělivost, podporu a důvěru. Těšíme se, až vám po návratu představíme nové techniky a ještě lepší střihy!
Těšíme se na vás od **2. 7.**
Děkujeme!