I had one of the worst haircuts I’ve ever received. The barber didn’t communicate with me at all, nor did he ask if I was satisfied with the result. The equipment also seemed poorly maintained, and I felt discomfort a few times during the haircut. Overall, it was an unpleasant experience and I wouldn’t recommend this place.
Shrnutí recenzí
4.69 Perfektní(375)
Perfektní
318
Skvělé
24
Dobré
17
Horší
6
Hrozné
10
O nás
NK BarberShop – Přijďte a osvěžte svůj styl!
- “Vstup jako klient, odcházej jako král.”
**OZNÁMENÍ**
Ve dnech **28. 6. až 1. 7.** bude Mašter Yo dočasně mimo provoz, protože se zúčastní **pokročilého barber kurzu**, aby dále zdokonalil své dovednosti a mohl vám nabídnout ještě kvalitnější služby. ✂️
Prosíme vás proto o rezervaci termínů **od 2.7.** Děkujeme za vaši trpělivost, podporu a důvěru. Těšíme se, až vám po návratu představíme nové techniky a ještě lepší střihy!
Těšíme se na vás od **2. 7.**
Děkujeme!