Chodím sem něco málo půl roku a vždy jsem naprosto spokojený. Jelikož se už nějaký ten pátek potýkam s kouty a ne vždy jsem odcházel z barberahopu spokojený s výsledkem, tak musím uznat, že se s tímto problémem popasoval opravdu dobře 💪 a se střihem vousů jsem spokojený pokaždé, co odcházím a ceny jsou více než přívětivé.
Jan
17. november 2025
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.69 Perfektní(375)
Perfektní
318
Skvělé
24
Dobré
17
Horší
6
Hrozné
10
O nás
NK BarberShop – Přijďte a osvěžte svůj styl!
- “Vstup jako klient, odcházej jako král.”
**OZNÁMENÍ**
Ve dnech **28. 6. až 1. 7.** bude Mašter Yo dočasně mimo provoz, protože se zúčastní **pokročilého barber kurzu**, aby dále zdokonalil své dovednosti a mohl vám nabídnout ještě kvalitnější služby. ✂️
Prosíme vás proto o rezervaci termínů **od 2.7.** Děkujeme za vaši trpělivost, podporu a důvěru. Těšíme se, až vám po návratu představíme nové techniky a ještě lepší střihy!
Těšíme se na vás od **2. 7.**
Děkujeme!