Profesionalita, příjemné prostředí ... - krátce spokojenost.
Miro
4. jún 2026
5 Perfektní
Petr
2. jún 2026
5 Perfektní
Tomáš
2. jún 2026
5 Perfektní
Oleksandr
29. máj 2026
5 Perfektní
Oleksandr
29. máj 2026
5 Perfektní
Vladimir
28. máj 2026
5 Perfektní
Jiri
26. máj 2026
5 Perfektní
Zdeněk
25. máj 2026
4 Skvělé
Martin
25. máj 2026
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.97 Perfektní(30)
Perfektní
29
Skvělé
1
Dobré
0
Horší
0
Hrozné
0
O nás
V NAOSTRO barbershopu se o vás postaráme my dva – Filip a Dominik, oba dva máme za sebou už 7 let zkušeností. Každý střih bereme vážně s důrazem na detail, preciznost a kvalitu, která má vydržet. Nehoníme se za počtem, ale za výsledkem. Chceme, aby každý klient odcházel nejen skvěle upravený, ale taky odpočinutý a s pocitem, že si užil chvíli pro sebe. U nás nejde jen o vlasy, jde o pohodovou atmosféru,pokec a servis, na který se budete chtít vracet.