Masáže Dvě Křídla

Staňkova 29, Brno-Královo Pole
5.0
(13 recenzí)

O nás

Mým posláním je péče o lidi. Vždy jsem toužila pracovat ve zdravotnictví a od mladistvých let mi vždy byly blízké masáže.

Díky své velké oblibě pro sporty, osobní a duševní rozvoj vím, že masáže jsou výbornou formou pro úlevu a zharmonizování fyzické i psychické stránky člověka. Vím, že tělo je také velkým ukazatelem našeho vnitřního stavu.

Problémy se zdravím jsou procesy spojené s lidským životem a chováním, napomáhají našemu rozvoji, a proto je třeba pracovat na rovnováze.

Masáže vykonávám skutečně s láskou a snažím se při nich klientům vždy předat to, co jejich duše i tělo žádá – úlevu od bolesti po námaze, relaxaci, odpočinek, harmonii.

* * *

My calling is to care about people. I’ve always wished to work in healthcare and since my youth I’ve always liked massages.

Thanks to my love for sports and personal and mental development, I know that massages are a great form for relaxing and harmonizing both physical and psychological aspects of man. I know that body is also a big indicator of our inner state.

Health problems are processes connected with our life and behaviour, they help with our development, and that’s why it’s necessary to work on balance.

I perform massages with love and I always try to give my clients what their mind and body requires – relief from pain, relaxation, rest, harmony.

Otevírací hodiny

Pondělí
8:00 - 20:00
Úterý
8:00 - 20:00
Středa
8:00 - 20:00
Čtvrtek
8:00 - 20:00
Pátek
8:00 - 20:00
Sobota
Zavřeno
Neděle
Zavřeno

Adresa

Staňkova 29, Brno-Královo Pole

Masáže Dvě Křídla

5.0