Masáže Dvě Křídla

Masáže Dvě Křídla

Staňkova 29, Brno-Královo Pole
Masáže Dvě Křídla

 
Online rezervace

Masáže Dvě Křídla
Staňkova 29, Brno-Královo Pole

Vyberte službu a zkontrolujte dostupnost

Recenze

Marcela
9. prosinec 2020
rating
5 Skvělé
Jako vždy báječná masáž i sdílení, tím spíše po té době uzavření provozoven.
Marcela
15. říjen 2020
rating
5 Skvělé
přístup paní masérky, prostředí
Marcela
1. říjen 2020
rating
5 Skvělé
alternativní řešení masáže při poranění AC skloubení :-)
Markéta
24. září 2020
rating
5 Skvělé
Všechno naprosto skvělé, slečna Veronika je moc šikovná. Během masáže naprostý relax a po masáži citelná úleva od bolavých zad. Doporučuji všema deseti.
Ondřej
16. září 2020
rating
5 Skvělé
Slečna byla velice příjemná a ihned poznala kde je problém, aniž by jí to řekl.
Hana
10. září 2020
rating
5 Skvělé
Skvělá masérka, masaž byla dokonalá.
Marcela
27. srpen 2020
rating
5 Skvělé
I když prostředí suterénu může v někom, tak to bylo poprvé také u mě, budit zvláštní pocit, přístup paní masérky a její ruce jsou prostě WOW :-D ! Dvě Křídla jsou jedním slovem BOŽSKÁ !
Zdeňka
5. srpen 2020
rating
5 Skvělé
Jako vzdy skvela masaz, chodim pravidelne a vzdy spokojenost. Prijemne prostredi a kvalitni sluzby.
Aleš
21. květen 2020
rating
5 Skvělé
Na jakoukoliv psychickou či fyzickou zátěž má Verča vždy zaručený lék. A to nejen svoji dovednosti ale i svým přístupem. Jako pravidelný zákazník u volím hodnotu 6 hvězdiček ;)
Monika
30. leden 2020
rating
5 Skvělé
Paní Veronika je prostě skvělá, profesionál na svém místě. Na každou návštěvu sejá i mé záda opravdu těším a masáž si užívám. Všem mohu doporučit

Shrnutí recenzí

Hodnocení4.97 Skvělé (86)

O nás

Mým posláním je péče o lidi. Vždy jsem toužila pracovat ve zdravotnictví a od mladistvých let mi vždy byly blízké masáže. Díky své velké oblibě pro sporty, osobní a duševní rozvoj vím, že masáže jsou výbornou formou pro úlevu a zharmonizování fyzické i psychické stránky člověka. Vím, že tělo je také velkým ukazatelem našeho vnitřního stavu. Problémy se zdravím jsou procesy spojené s lidským životem a chováním,napomáhají našemu rozvoji, a proto je třeba pracovat na rovnováze. Masáže vykonávám skutečně s láskou a snažím se při nich klientům vždy předat to, co jejich duše i tělo žádá – úlevu od bolesti po námaze, relaxaci, odpočinek, harmonii. * * * My calling is to care about people. I’ve always wished to work in healthcare and since my youth I’ve always liked massages. Thanks to my love for sports and personal and mental development, I know that massages are a great form for relaxing and harmonizing both physical and psychological aspects of man. I know that body is also a big indicator of our inner state. Health problems are processes connected with our life and behaviour, they help with our development, and that’s why it’s necessary to work on balance. I perform massages with love and I always try to give my clients what their mind and body requires – relief from pain, relaxation, rest, harmony.

Otevírací hodiny

pondělí
8:00 - 20:00
úterý
8:00 - 20:00
středa
8:00 - 20:00
čtvrtek
8:00 - 20:00
pátek
8:00 - 20:00
sobota
Zavřeno
neděle
Zavřeno

Kontakty

774912922

Adresa

Staňkova 29,
Brno-Královo Pole
Trasa