Zvolte službu
Moderní střih podle Vašich představ s profesionálním přístupem, mytím kosmetikou značky GOLDWELL a relaxační masáží.V ceně je zahrnuto i foukání a styling.
650 Kč

Pánský střih - Moderní střih podle Vašich představ s profesionálním přístupem, mytím kosmetikou značky GOLDWELL a relaxační masáží.V ceně je zahrnuto i foukání a styling.
320 Kč

Barvení odrostu do délky 3 cm. Pokud je odrostu více , pak se to počítá jako klasické barvení :-)
850 Kč

Barvení vlasů v celých délkách. Mytí profesionální vlasovou kosmetikou GOLDWELL a relaxační masáž k tomu.V ceně jsou dále zahrnuty úpravy střihu, foukání a moderní styling.
1 500 Kč

Melírování vlasů po celé hlavě nebo jen do půlky, vše zkonzultujte s kadeřníkem :-) a zeptejte se i na pečující přeliv ,který Vám udělá krásnou korekci a vydrží až 6 týdnů. Cena téhle služby 2300,-
1 700 Kč

Stáhování vlasů - čištění, změna barvy. Tento úkon Vám dokážeme nacenit až u nás v saloně jelikož je to služba,která trvá až 6 hodin a cena se odvíjí až po domluvě s kadeřníkem, který určí kvalitu vlasů a co bude na vlasy použito. Cena od 2500,-
2 500 Kč

Brazilský keratin je moderní proces na ošetření vlasů, který udělá Vaše vlasy rovné, hladké a dodá jim lesklý vzhled.Léčba je založena na Keratinu (hlavní protein vlasů, nehtů a kůže)
2 600 Kč

Stříh dítěte je do 10let věku
200 Kč

Jedinečné a kreativní společenské účesy dle Vašich představ, které dokonale dotvoří celkový vzhled na jakoukoli slavnostnější příležitost.Cena je variabilní dle složitosti účesu a délky vlasů. V ceně je zahrnut všechen materiál, který se nevrací.
900 Kč

Jedinečný svatební účes přesně podle Vašich představ na základě jakékoli předlohy, nebo po konzultaci s hairstyle specialistou.V ceně jsou zahrnuty dvě zkoušky před svatbou a česání ve svatební den + materiál. Více informaci na základě konzultace.
3 000 Kč

Moderní svatební líčení. V ceně je zahrnuta zkouška líčení s konzultací a poradenstvím + líčení ve svatební den.
1 800 Kč

Vyholené moderní motivy na míru a přání.
200 Kč

Balayage získala také přezdívku ‚hair painting technique‘ (technika malování vlasů) – je to právě díky tomu,jak samotná balayage vzniká – kadeřník ‚maluje na jednotlivé partie vlasů zesvětlovačem bez použití klasického vyndavání pramínků do folií, jako je tomu u klasického melíru. Jednotlivé partie si procesem zesvětlování prochází na volném vzduchu, což zajišťuje mnohem šetrnější zesvětlení. Na závěr se vlasy natónují do požadovaného odstínu. Balayage ovšem nemusí být pouze pro blondýnky, je velmi populární i u ostatních odstínů, jako třeba čokoládově hněda :-) Kombinovaná balayage komplet Pročištění a sjednocení základního odstínu vlasů + zesvětlení délek s následnou korekcí tónovacím přelivem od 3500 Kč
2 700 Kč

V ceně je zahrnuta konzultace tvaru obočí a průběh úpravy. Tvarování a úprava obočí pomocí teplého vosku,nitě a pinzety + konečná úprava
200 Kč

Vyzkoušejte šetrnější barvení HENNOU bez amoniaku! Henna nabízí intenzivní barvu s efektem "tetování".Barva chytá i na kůži a je tak vhodná pro zákaznice, které si přejí obočí nejen nabarvit, ale i barvou doplnit část, která případně chybí. Výdrž Henny je cca 3-6 týdnů, dle intenzity barvy a typu pleti.
480 Kč

Nadčasová metoda, která zkrotí Vaše neposedné obočí (kudrnaté chloupky, špatný směr růstu). Dá mu ten správný tvar a zároveň obočí zvýrazní a posílí růst.V ceně je zahrnuta úprava obočí a barvení klasickou barvou.
650 Kč

Je revoluční, oblíbená procedura. Jedná se o velmi šetrnou trvalou na řasy, která dokáže jedinečným způsobem vyživit a ozdravit přírodní řasu.Řasy klientky jsou po proceduře okamžitě: - krásně natočené (přirozeně vypadající zakřivení, oproti klasické trvalé) - nabarvené - opticky prodloužené - až o 60% silnější - regenerované - vyživené látkami podporujícími růst řas . Výdrž 4-6 týdnů, podle toho jak často se Vám obměňují řasy. :)
870 Kč

Barvení řas INLEI barvou . Barva se nevymývá, ale odrůstá. Takže Vaše řasy zůstanou černé hodně dlouho! :)
200 Kč

Je revoluční, oblíbená procedura. Jedná se o velmi šetrnou trvalou na řasy, která dokáže jedinečným způsobem vyživit a ozdravit přírodní řasu.Řasy klientky jsou po proceduře okamžitě: - krásně natočené (přirozeně vypadající zakřivení, oproti klasické trvalé) - nabarvené - opticky prodloužené - až o 60% silnější - regenerované - vyživené látkami podporujícími růst řas + úprava obočí voskem a barvení obočí hennou.
1 250 Kč

Konzultace, tvarování, barvení a úprava obočí hennou + barvení řas barvou INLEI, která se nevymývá, ale odrůstá..
580 Kč
Shrnutí rezervace
Údolní 51, Brno
SSL pro bezpečnou rezervaci