Zvolte službu
Italská značka Natinuel jako první a jediná bioceutická značka na trhu propojuje estetickou medicínu a kosmetologii nové generace.Umí komplexně pracovat ve všech vrstvách kůže. Intenzivně ozdravuje, posiluje a omlazuje. Výsledkem je mladiství vzhled a skutečně zdravá pěstěná pleť. Trápí Vás různé poruchy kůže, jako je akné, popraskané žilky, rosacea, vrásky, ztráta kolagenu a s tím spojená povadlá pleť? Nebo dokonce pigmentové skvrny a další těžko řešitelné projevy kůže? Pak je Natinuel to nejvhodnější ošetření, naučí Vaši pleť správně fungovat. Ošetření obličeje, krku a dekoltu včetně čištění ultrazvukem, masáže, aktivních látek, masky a úpravy obočí. Ošetření trvá 90-105 minut.
1 200 Kč

Výběr ošetření dle typu pleti od 960 Kč do 1210 Kč Ošetření obličeje, krku a dekoltu včetně čištění ultrazvukem, masáže,aktivních látek, masky a úpravy obočí. Ošetření trvá 90 minut.
960 Kč

Omlazující ošetření stárnoucí pleti. Všímáte si čím dál častěji hlubších vrásek a pleť už není tak pevná jako dřív?Vyzkoušejte nejmodernější ošetření, které vyhladí vaši pleť. Ošetření s použitím přístrojů bipolární radiofrekvence nebo microdermabraze. Ošetření trvá 105 minut.
1 160 Kč

Hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, aktivní séra, maska, krém, barvení a úprava obočí. Ošetření trvá 60minut.
860 Kč

Rychlé vyčištění pleti, závěrečný krém,barvení a úprava obočí, epilace horního rtu. Ošetření trvá 30 minut.
760 Kč

Natočení a zvýraznění Vašich přírodních řas + barvení řas. Ošetření trvá 60 minut.
850 Kč

Přístrojové ošetření s okamžitým efektem na pleti. Ošetření vhodné pro pleť s vráskami a ztrátou pružnosti. Efekt na pleti lifting,omlazení, vypnutí pokožky. Ošetření trvá 60 minut.
990 Kč

Přístrojové ošetření s okamžitým efektem na pleti. Ošetření vhodné pro pleť s vráskami a ztrátou pružnosti. Efekt na pleti lifting,omlazení, vypnutí pokožky. Ošetření trvá 90 minut.
1 490 Kč
Shrnutí rezervace
Střelniční 527, Vrbno pod Pradědem
SSL pro bezpečnou rezervaci