Zvolte službu
Máte problém s pohybovým aparátem? Bolí vás záda, svaly a nevíte co s tím? Potřebujte ulevit od bolesti a až pak řešit,co dál? Objednejte si terapii.. V ceně je veškerý materiál, který bude třeba pro ošetření - kineziotaping, oleje, masti. V ceně je také základní doporučení pro domácí péči - zaslané elektronicky v ebooku pro Vás.
1 000 Kč

Vstupní diagnostika zahrnuje: : akutní ošetření terapie a návaznou diagnostiku dle problému, přání se kterým ke mě přicházíte : svalové testy : zjištěni stavu opěrné soustavy (postavení pánve,obratlů...) : pohledové vyšetření : dále dle potřeby - měření tělesného tuku, vyšetření na pododesce, záznam chůze, běhu : vstupní pohovor pro zjištění vaší historie, současného stavu a zjištění Vašich cílů Výstup: plán terapie na míru = najít příčinu : doporučení další komplexní terapie/spolupráce : ebook s tipy na doma (pohyb/výživa dle problému)
1 500 Kč

Komplexní terapie pro zdravé a krásné tělo. Program pro trvalé odstranění nejen zdravotních problémů jako jsou otoky,celulitida. Aby byly změny trvalé nejen nastartovat a ozdravit lymfatický systém pravidlenou terapií (10 ošetření), ale je třeba postupně upravit i Vaše denní stereotypy. Moje 7 leté zkušenosti jsme zúročila a připravila komplexní program pro ženy, které opravdu zbavit se problémů trvale. Terapie obsahuj: 10 x manuální lymfodrenáží 5 x lymfotaping po ošetření Praktický ebook = s doporučením úprav stravovacího režimu pro zdravou lymfu, praktické návody na domácí péči. Terapie - vstupní rozhovor a první ošetření si objednejte zde. Následně terapie v podobě permanentky za 9 000Kč.
1 000 Kč

Nestíháte, ale máte problém? Něco bolí? Nemáte možnost přijet za mnou? Nevadí. Ráda přijedu přímo za Vámi. Co říkáte.Zasloužíte si péči. Objednat je možné moje služby přímo k vám domů či zaměstnání. Objednávka je nutná 5 dní předem. Pro Prahu cena včetně dopravy.
1 900 Kč

Chcete se ve svém životě posunout, chcete změnu, ať již práce nebo vaší konfekční velikosti? S každou klientkou pracuji individuálně,nemám šablony. Proto je na začátku třeba úvodní osobní seznámení. Já s Vámi a Vašimi cíli, problémy, přáním a Vy s mojí prací a postupy. Úvodní konzultace je nutná vždy. Je možná osobně nebo telefonicky - délka 75 minut. Následně Vám zašlu navržený možný plán spolupráce dle informací, které získám na úvodním sezení, a to emailem nebo si jej projdeme osobně. Při dlouhodobější spolupráci (pro Vaši představu obvykle se pohybujeme v rozmezí pravidelné spolupráce od 2 do 12 měsíců) cenu stanovuji individuálně. Záleží jakým směrem se společně vydáme na Vaši novou cestu.
1 900 Kč
Shrnutí rezervace
SSL pro bezpečnou rezervaci