Zvolte službu
Správné určení příčiny problému s vlasy nebo vlasovou pokožkou je zásadním krokem k nápravě. Pomocí speciální vlasové kamery s 250x zvětšením diagnostikujeme problém a poradíme Vám,jaké jsou možnosti jeho řešení.
500 Kč

Tato kúra je vhodná zejména proti seboroické dermatitidě, lupovitosti, lupence ve vlasech, svědění, atd...Za hodinu a půl bude Vaše pokožka dokonale čistá a maximálně vyživená.
1 150 Kč

Správné určení příčiny problému s vlasy nebo vlasovou pokožkou je zásadním krokem k nápravě. Pomocí speciální vlasové kamery s 250x zvětšením diagnostikujeme problém a poradíme Vám,jaké jsou možnosti jeho řešení. Rašelinová kúra je vhodná zejména proti seboroické dermatitidě, lupovitosti, lupence ve vlasech, svědění, atd... Za hodinu a půl bude Vaše pokožka dokonale čistá a maximálně vyživená.
1 650 Kč

Tato kúra je vhodná zejména proti seboroické dermatitidě, lupovitosti, lupence ve vlasech, svědění, atd...Za hodinu a půl bude Vaše pokožka dokonale čistá a maximálně vyživená. A ještě k tomu budete odcházet, s krásným účesem.
1 450 Kč

Správné určení příčiny problému s vlasy nebo vlasovou pokožkou je zásadním krokem k nápravě. Pomocí speciální vlasové kamery s 250x zvětšením diagnostikujeme problém a poradíme Vám,jaké jsou možnosti jeho řešení. Rašelinová kúra je vhodná zejména proti seboroické dermatitidě, lupovitosti, lupence ve vlasech, svědění, atd... Za hodinu a půl bude Vaše pokožka dokonale čistá a maximálně vyživená. A ještě k tomu budete odcházet, s krásným účesem.
1 850 Kč


cena je orientační od 750Kč do 950Kč podle délky vlasů

cena je orientační od 550Kč do 750Kč podle délky vlasů

cena je orientační od 1450kč do 1850Kč cena je podle délky vlasů

cena je orientační od 1750Kč do 2350Kč cena je orientační podle délky vlasů

cena je orientační od 1650Kč do 2050Kč cena je podle délky vlasů

cena je orientační od 1850Kč do 2450Kč podle délky vlasů

Shrnutí rezervace
Anglická 388/1 (vchod z Legerovy ulice), Praha 2
SSL pro bezpečnou rezervaci