Perfektní, profesionální přístup. Syn měl zanícený palec od špatně zastřiženého nehtu, po návštěvě si nemohl vynachválit, úlevu a jak se mu dobře chodí. Velký dík panu Zdvihalovi 🙂.
Jana
22. máj 2025
5 Perfektní
Marta
21. máj 2025
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.98 Perfektní(1464)
Perfektní
1000+
Skvělé
15
Dobré
3
Horší
1
Hrozné
3
O nás
ZMĚNA CENÍKU PLATNÁ OD 1.4.2025 - služby navýšeny o cca 20%. Konkrétní změny ceníku budou k nahlédnutí v naší čekárně v nejbližší době.
Děkujeme za pochopení, Vás tým Podocentrum Kladno.