Zvolte službu
Střih s úpravou kontur (zaholení břitvou), úprava obočí a chloupků v nose, opálení chloupků na uších, mytí vlasů,masáž hlavy a konečná úprava (foukání, styling).
550 Kč

Stříhání vlasů pouze strojkem, úpravou kontur (zaholení břitvou), úprava obočí a chloupků v nose, opálení chloupků na uších,mytí vlasů, masáž hlavy a konečná úprava (foukání)
350 Kč

Holení žiletkovou břitvou s napařením tváří a krku horkým ručníkem, klasickou pěnou se štětkou na holení a ošetření po holení (kolínská,krém, pudr).
450 Kč

Úprava plnovousu či vousů se zaholením žiletkovou břitvou s napařením tváří a krku horkým ručníkem a ošetření po zaholení (kolínská,krém, pudr).
350 Kč

Střih s úpravou kontur (zaholení břitvou), úprava obočí a chloupků v nose, opálení chloupků na uších, mytí vlasů, masáž hlavy.Následuje holení žiletkovou břitvou s napařením tváří a krku horkým ručníkem, klasickou pěnou se štětkou na holení..
950 Kč

Střih s úpravou kontur (zaholení břitvou), úprava obočí a chloupků v nose, opálení chloupků na uších, mytí vlasů, masáž hlavy.Následuje úprava plnovousu či vousů se zaholením žiletkovou břitvou s napařením tváří a krku horkým ručníkem..
850 Kč

střih vlasů a holení či úprava vousů, masáž hlavy, šíje, ramen a rukou, parafínový zábal rukou, sklenka whisky či rumu adoutník
1 250 Kč

střih vlasů a holení či úprava vousů, masáž hlavy, šíje, ramen a rukou, peelingová masáž obličeje, parafínový zábal rukoua sklenka prémiové whisky či rumu
1 500 Kč

Střih s úpravou kontur (strojkem), mytí vlasů, konečná úprava (foukání, styling). Do 13 let.
450 Kč

Střih s úpravou kontur (zaholení břitvou), úprava obočí a chloupků v nose, oplálení chloupků na uších, mytí vlasů, masáž hlavy.Následuje úprava plnovousu či vousů se zaholením žiletkovou břitvou s napařením tváří a krku horkým ručníkem a ošetření po zaholení (kolínská, krém, pudr), barvení vousů a konečná úprava (foukání, styling). Do: 60 min
1 050 Kč

Úprava a dobarvování plnovousu či vousů se zaholením žiletkovou břitvou s napařením tváří a krku horkým ručníkem a ošetření po zaholení (kolínská,krém, pudr). Do: 30 min
550 Kč
Shrnutí rezervace
Za Poříčskou bránou 4, Praha
SSL pro bezpečnou rezervaci