Zvolte službu
Vyberte si ze 3 balíčku v ceně od 5490,- za svatební focení. Zeptejte se na svůj svatební termín i vy,informační schůzka je zdarma.

Krásné fotky na památku nebo jako dárek pro Vaše blízké. Za poměrně krátkou dobu vytvoříme portréty dětí i celých rodin stématickými rekvizitami.
650 Kč

Pokud potřebujete pouze 3 fotky pro sebe nebo své blízké, zastavte se u mě na necelou hodinku (déle, pokud budete chtít nalíčit a učesat).Vyberete si ty 3 nejúžasnější fotky a další upravené fotografie si můžete odnést za 350,-/ks.
990 Kč

Portrétní focení rodin nebo jen dětí v exteriéru/ateliéru podle počasí. Zachytíme ty nejúžasnější okamžiky,které budou vzpomínkou na celý život. Získáte 10 fotek v elektronické podobě a 10ks fotek tištěných. Další fotky 200,-/ks vč. tisku.
1 890 Kč

Fotografování těhotenských fotografií venku i v ateliéru, zachycení ženskosti v plné kráse. Půjčení šatů, profesionální make-up.Vše, co Vás udělá ještě krásnější. Platíte jen za fotky, které si vyberete a já pečlivě upravím. Cena 350,-/fotku.
1 050 Kč

Každá žena je krásná a přesvědčím o tom i Vás. Svěřte se do rukou profesionální vizážistky a fotografky a uvidíte,jak je to snadné! Platíte jen za fotky, které si sama vyberete a já pečlivě upravím. Cena 350,-/fotku.
1 050 Kč

Focení dětí během 14 dní po narození patří k oblíbeným fotografiím rodin. Dopřejte si ho i vy a získejte poklad do svých sbírek.Zvýhodněná cena s portrétem PREGNENT. Cena za fotku 350,-/ks.
1 050 Kč

Pokud se mnou potřebujete něco probrat, zeptat se na podrobnosti focení, ujistit se, že jsem člověk z masa a kostí - rezervujte si svou půlhodinku.Je zdarma.

Focení zaměstnanců, firemních večírků, významných eventů, propagačních materiálů. Vše, co potřebuje každá firma pro kvalitní prezentaci.Cena se sjednává na osobní schůzce před focením.

Zaujměte zákazníky svého e-shopu originálními a kvalitními fotkami, které zprofesionalizují Vaše stránky a zvýší prodej.Osobní konzultace zdarma v případě, že se domluvíme na další spolupráci.
700 Kč

Skvělá volba pro firemní večírky, akce, teambuilding, marketingové účely obchodních center. Ve fotokoutku plného rekvizit (tématicky orientované)nafotíme fotky, vybereme a na místě hned vytiskneme. Cena dle počtu hodin a fotek.
1 000 Kč
Shrnutí rezervace
Dělnická 18, Havířov
SSL pro bezpečnou rezervaci