Zvolte službu
Tato masáž je oproti té klasické jemnější a pomalejší. Dochází při ní k aktivaci lymfatického systému.Manuální lymfodrenáž je jedním ze základních kroků v úspěšném boji s celulitidou a obezitu gynoidního typu. Dále pomáhá při detoxikaci organismu, urychluje metabolismus a při pravidelné frekvenci MLD dochází ke zvýšení imunity.
890 Kč

Anticelulitidní masáž patří mezi účinné techniky v boji proti celulitidě. Masáž se provádí ve velice rychlém tempu pomocí hmatů účinných proti celulitidě.V kombinaci se speciálními termoaktivními oleji dochází k rychlému prokrvení pokožky a následnému vyhlazování „pomerančové kůže“. Dále dochází k odstraňování drobných nedostatků kůže (strií), k lepšímu odbourávání tuků na problémových místech a k aktivaci svalové tkáně. Součástí masáže je také speciální zábal z medu a zázvoru, který stimuluje regenerační procesy v kožních buňkách, odvádí z organizmu toxiny, vyhlazuje a zvyšuje pevnost a pružnost pokožky. Kontraindikace: Křečové žíly, horečnaté stavy, virové, zánětlivé, onkologické onemocnění, požití alkoholu nebo jiných návykových látek
990 Kč

Relaxační masáž je soubor uspořádaných hmatů, které záměrně vedou k psychickému i fyzickému uvolnění a navození příjemnéhopocitu.
440 Kč

Vhodné pro všechny, kteří mají těžké a unavené nohy. Masáž je prováděná zezadu i zepředu a je podřízena potřebámklienta.
790 Kč

Při této masáži dochází k postupnému uvolňování celého Vašeho těla. Dle Vašich potřeb a přání je masáž soustředěna na Vámivybrané partie.
790 Kč

Tato masáž se provádí zezadu i zepředu. Optimální čas pro dokonalé uvolnění celého těla je 90 minut. Proto je tato masážtou nejlepší volbou pro Vaše tělo i duši.
990 Kč

Při této masáži dochází k naprostému uvolnění mysli, díky čemuž někteří lidé přirovnávají pocity z Breussovi masáže kmeditaci.
490 Kč

Spočívá ve stimulaci jednotlivých bodů chodidel ve spojení s masáží lýtek vedenou až ke kolenům. Thajské masáže příznivě působí na psychický stav a pomáhá při odbourávání stresu.
490 Kč
Shrnutí rezervace
Haštalská 20, Staré Město
SSL pro bezpečnou rezervaci