Milá atmosféra a co nejvíc … skvělý střih a péče od Evičky❣️❣️❣️
Adéla
8. září 2022
5 Perfektní
Vendula
8. září 2022
5 Perfektní
Dnes jsem šla do kadeřnického salonu se strachem. Už několik let si barvim vlasy tmavě hnědou /černou. Šla jsem plná strachu, ale zároveň očekávání. Chtěla jsem změnu. Dostala jsem se do rukou Sandrušky. Musím říct, že mě v salonu neviděli naposledy. Sandruška má šikovné ruce, nevěřila jsem, co dokáže s tmavými vlasy. Tímto jí ještě jednou moc děkuji a zároveň doporučuji ❤️
Radka
8. září 2022
5 Perfektní
Olga
7. září 2022
5 Perfektní
Zdeňka
5. září 2022
5 Perfektní
Danuše
3. září 2022
5 Perfektní
Jana
3. září 2022
5 Perfektní
Ivana
2. září 2022
5 Perfektní
Lucie
2. září 2022
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.93 Perfektní(1964)
Perfektní
1000+
Skvělé
50
Dobré
12
Horší
8
Hrozné
11
O nás
U nás jen to nejlepší (úsměv, legrace ,dobrá káva, ☕️ a skvělý účes ♥️)