Vše na jedničku! Melír a úprava paní majitelkou (podotýkám, že me vlasy jsou oříšek, řídké, křehké, zničené po lécích) a výsledek z tohoto salonu perfektní. Dokonce jsem dostala velkou pochvalu doma :) Jen tak dál... Moc děkuji.
Vlastimil
25. január 2023
5 Perfektní
Móňa
24. január 2023
5 Perfektní
Sandruška je šikovná . Jsem moc spokojená barva je super.
Danuše
24. január 2023
5 Perfektní
Super.
Anna
23. január 2023
5 Perfektní
Amálie
23. január 2023
5 Perfektní
Lenka
19. január 2023
5 Perfektní
Linda
16. január 2023
5 Perfektní
Krasny strih , dekuji 🫶
Nikol
16. január 2023
5 Perfektní
Barbora
16. január 2023
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.93 Perfektní(1964)
Perfektní
1000+
Skvělé
50
Dobré
12
Horší
8
Hrozné
11
O nás
U nás jen to nejlepší (úsměv, legrace ,dobrá káva, ☕️ a skvělý účes ♥️)