Zvolte službu
Určím, kde v těle máte nerovnováhu, která vám může způsobovat různá onemocnění, najdu její příčinu a následně doporučím byliny a přírodní extrakty na míru.Poradím vám také, jakým potravinám se vyvarovat a jaké naopak zařadit. Protože během diagnostiky budu říkat spoustu informací, které by vám neměli uniknout, zašlu vám následně z celé konzultace zápis.
2 500 Kč

Kontrolní diagnostika, zjištění změn oproti předchozímu stavu. Doporučení následné terapie. Z celého sezení Vám pošluzápis.
1 500 Kč

Zjistím, které potraviny jsou vhodné právě pro vás bez ohledu na obecná doporučení výživových směrů. Každý jsme jedineční a každému z nás vyhovují jiné potraviny.Z konzultace budete odcházet s dlouhým seznamem potravin a vy tak budete přesně vědět, co jíst, aby se vaše tělo cítilo dobře a bylo zdravé. Pokud budete mít zájem, mohu prověřit i případné alergie.
2 000 Kč

Kompletní testování je zvýhodněným balíčkem pro všechny, kteří pro sebe chtějí udělat maximum. Zahrnuje jak diagnostiku zdravotního stavu,tak i testování potravin.
4 000 Kč

Chcete se vydat na cestu zdravého vaření, ale vůbec nevíte, jak na to? Jaké suroviny nakoupit, co s čím nakombinovat,aby to chutnalo dobře a nezabralo vám to celý den? Bojíte se zkoušet nové věci a vaše recepty už vám nestačí? Nevadí, pomohu vám a sestavím kurz přímo na míru na základě vzájemné dohody. Vše pak společně vyzkoušíme přímo u vás v kuchyni. Uvidíte, bude to hračka.
5 000 Kč
Shrnutí rezervace
SSL pro bezpečnou rezervaci