Služby jsou skvělé. Stále nemožnost platit platební kartou nebo QR kódem je smutné.
ROMAN
28. listopadu 2024
1 Hrozné
Byl jsem objednán týden do předu a 20min před mi zavolali že má madam týden dovolenou!!! Totální neschopnost !!! Nikdy víc.
Shrnutí recenzí
4.9 Perfektní(1036)
Perfektní
971
Skvělé
37
Dobré
19
Horší
4
Hrozné
5
O nás
Být holič je životní styl. Staré poslání, které ztratilo tradici . Obnovujeme zaniklé řemeslo. Díký vám chlapům ,kterým na sobě záleží! Děláme z hochů muže. Z dědů mladíky. Děláme to proto, že je to náš život!
BRUKS
Holiči z Benešova.