Zvolte službu
- TERMÍN LZE RUŠIT DO 24h OD DOBY DĚLANÉ REZERVACE. - RUŠENÍ TERMÍNU PŘED SLUŽBOU ZAPOČTENÁ SAZBA V PLNÉ HODNOTĚ DANÉ SLUŽBY PŘI DALŠÍ NÁVŠTĚVĚ.

Vážení gentlemani, - Dojděte s předstihem pár minut. Bez drahé polovičky, služby jsou uvedené pro pány. - V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na tel.čísle 731349569

PLACENÉ PARKOVIŠTĚ KOVOTERM non-stop provoz, zpoplatněná doba PO - PÁ 6 - 18 1 - 20 minut: ZDARMA 21- 60 minut: 30 Kč každá další započatá hodina: 35 Kč Při ztrátě lístku jednotné parkovné 500 Kč.Střih nůžkami a strojkem. 2x mytí hlavy, finální styling + doporučení stylingu na vaše vlasy. Káva samozřejmostí.
590 Kč

Vlasy nestříhané delší dobu. Řádná konzultace, precizní střih nůžkami či strojkem, dvakrát mytí, styling.Občerstvení v ceně.
670 Kč

Chcete změnit image? Tak tato služba je přímo pro Vás. Střihaní delších vlasů na krátké, či střih podle vašich představ.Řádná konzultace, dvakrát mytí, styling. Občerstvení v ceně.
880 KčBrilantní střih na míru a úprava vousů. Zastřižení brady a zaholení kontur břitvou. Doporučení přípravku jak na vlasy,tak na vousy. Výběr z Whisky, koňaku, rumu, káva samozřejmostí.
880 Kč

Úprava krátkých či delších vousů. Zastřižení strojkem a zaholení kontur pomocí břitvy. Výživa do vousů + doporučení přípravků pro vaše vousy.Sklenka Whisky nebo káva ke službě.
480 Kč

Holení hlavy shavettou, olejiček před holením, napářka, pěna na holení, balzám po holení. Úprava krátkých či delších vousů.Zastřižení strojkem a zaholení kontur pomocí shavetty. Výživa do vousů + doporučení přípravků pro vaše vousy. Ke službě drink
760 Kč

Jedinečné holení, kde vás čeká samé hýčkání v tradičním pánským prostředí. Holení zahrnuje teplý ručník, holicí krém,balzám po holení.Gratis drink či káva ke službě.
470 Kč


Kombinace dvou služeb za výhodnou cenu. Brilantní střih s oholením dohladka, balzám po holení. Občerstveni v ceně.
930 Kč

Holení hlavy shavettou, olejiček před holením, napářka, pěna na holení, balzám po holení. Drink ke službě.
450 Kč


2x mytí, střihání z delších vlasů na krátké s kombinaci strojku a nůžek, úprava vousů , zaholení kontur,doporučení stylingu jak na vlasy tak na vousy. Občerstvení v ceně
1 100 Kč

2x mytí vlasů, vlasy stříhaný jednou délkou po celé hlavě, úprava vousu, přípravky před holením, napaření vousů, balzám po holení,přípravky do vousů. Občerstvení dle výběru v ceně.
720 Kč

Střih pouze strojkem na jednu délku. 2x mytí, střihání z delších vlasů ,krátkyých vlasů strojkem , zaholení kontur. Občerstvení v ceně
490 Kč
Shrnutí rezervace
Cejl 27, Brno-střed
SSL pro bezpečnou rezervaci