Skvělá zkušenost od začátku až do konce! Příjemná atmosféra, profesionální přístup a super personál. Stříhal mě Kuba a musím říct, že je to fakt borec – šikovný, pečlivý a přesně věděl, co dělá. Výsledek předčil moje očekávání. Je vidět, že ho práce baví a dělá ji na vysoké úrovni. Velká pochvala nejen Kubovi, ale celému týmu. Určitě přijdu znovu a můžu jen doporučit! 👌💈🔥
Milan
6. června 2026
5 Perfektní
Miroslav
5. června 2026
5 Perfektní
Petr
4. června 2026
5 Perfektní
David
3. června 2026
5 Perfektní
Petr
2. června 2026
5 Perfektní
Vše perfektní 😀
Shrnutí recenzí
4.94 Perfektní(618)
Perfektní
599
Skvělé
10
Dobré
5
Horší
0
Hrozné
4
O nás
Nejstylovější barbershop široko daleko, nevěříš? Dej si rezervačku a přijď se za námi přesvědčit, nakopnem tě do stylu. Těšíme se na Tebe