Zvolte službu
Do poznámky prosím vepište Vámi požadovanou službu: Ruční mytí - 400Kč, Čištění interiéru - 1300 Kč, čištění zavazadlového prostoru - 700 Kč,tepování interiéru - 1500 Kč, tepování zavazadlového prostoru - 700 Kč, renovace laku - od 2500 Kč.

Aplikační voucher na ochranu karoserie a skel Vašeho vozu nanokosmetikou Pikatec řady Ceramic. V ceně je započítana vybraná nanokosmetika,základní příprava vozu, aplikace ochranných politur a jejich rozleštění.
3 498 Kč

Aplikační voucher na ochranu karoserie a skel Vašeho velkého vozu nanokosmetikou Pikatec řady Ceramic.V ceně je započítana vybraná nanokosmetika, základní příprava vozu, aplikace ochranných politur a jejich rozleštění. Pro vozy kombi, SUV, MPV.
3 998 Kč

Aplikační voucher na ochranu karoserie a skel Vašeho velkého vozu nanokosmetikou Pikatec řady Diamond.V ceně je započítana vybraná nanokosmetika, základní příprava vozu, aplikace ochranných politur a jejich rozleštění. Pro vozy kombi, SUV, MPV.
5 998 Kč

Aplikační voucher na ochranu karoserie, skel a kol Vašeho vozu nanokosmetikou Pikatec řady Diamond. V ceně je započítana vybraná nanokosmetika,základní příprava vozu, aplikace ochranných politur a jejich rozleštění.
5 498 Kč

Voucher pro kompletní ochranu interiéru Vašeho vozu VČETNĚ NANOKOSMETIKY. Pokud objednáváte kompletní aplikaci EXT+INT -poznačte druhou službu do poznámky.
1 999 Kč

Voucher pro kompletní ochranu interiéru Vašeho vozu VČETNĚ NANOKOSMETIKY. Pokud objednáváte kompletní aplikaci EXT+INT -poznačte druhou službu do poznámky.
2 699 Kč
Shrnutí rezervace
K Ochozi 1425, Bystřice nad Pernštejnem
SSL pro bezpečnou rezervaci