Dobrý den. Moje první návšteva a byl jsem spokojen. Eliška, navzdory pokročílé hodine a páteční směne si dala záležet a Vše proběhlo v pořádku. Teším se na další návštěvu. R.H
Kateřina
16. května 2025
5 Perfektní
Kateřina
16. května 2025
5 Perfektní
Honza
15. května 2025
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.93 Perfektní(799)
Perfektní
767
Skvělé
21
Dobré
5
Horší
2
Hrozné
4
O nás
Ten nejlepší servis přesně na míru - o to se v našem barberu snažíme. Přijďte na střih, holení, nebo kávu... žádný problém!