Reservio
Objednat se k lékaři na přesný čas a vyhnout se zbytečnému čekání, sen všech pacientů čekajících před ambulancí praktického lékaře, ortopeda či gynekologa.
Hledáte konkrétní termín?
Zvolte službu a najděte termín na pár kliknutí.
Dostupné podniky
Dostupné služby
Psychologická konzultace mimo zdravotnický rámec (bez vedení zdravotnické dokumentace a vykázání péče zdravotní pojišťovně).Zvolte ji také v případě, že máte zájem o párovou terapii nebo psychoanalýzu, které nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění, nebo stojíte o konzultaci mimo ordinační dobu. Na objednanou konzultaci přijďte prosím až těsně před jejím začátkem. Hotovost kvůli EET nepřijímám, je možné platit na místě kartou (případně přes Apple Pay / Google Pay) nebo převodem.
1 000 Kč

Konzultace (45 minut) pro zhodnocení možnosti psychoterapeutické léčby, hrazená ze zdravotního pojištění.Pracuji s dospělými a dospívajícími. Pokud se chcete objednat k psychologickému vyšetření, nejprve mě prosím kontaktujte (e-mailem, telefonicky). Na objednanou konzultaci přicházejte až těsně před jejím začátkem. Najdete mě na adrese Hrnčířky 964, Veselí nad Moravou.

Konzultace (o délce 45-90 minut, podle typu konzultace) poradenská, psychoterapeutická nebo diagnostická,hrazená ze zdravotního pojištění. Pracuji s dětmi, dospívajícími, dospělými i s celými rodinami (diagnosticky nebo v rámci rodinné terapie). Pokud se chcete objednat k psychologickému vyšetření, nejprve mě prosím kontaktujte (e-mailem, telefonicky). Najdete mě na adrese U Polikliniky 1289, Veselí nad Moravou (hlavní budova polikliniky, 1. patro).
Podobné služby v kategorii Doktoři