Hipster nebo upravený gentleman? O dokonalý vzhled muže se postarají holiči z barbershopů. Vstup jen pro pány. Čeká je kompletní péče: střih vlasů, úprava brady a vousů, i whisky nebo doutník.
Hledáte konkrétní termín?
Zvolte službu a najděte termín na pár kliknutí.
Dostupné podniky
Dostupné služby
Střih s mytím,úprava chloupků a kontur
420 Kč

Stříhání mladých mužů ve věku od 3 do 10 let
280 Kč

Stříhání vlasů jedné délky / úprava vousů, knírku a chloupků
180 Kč

Dostupné služby
Mytí, střih, úprava kontur, opálení chloupků na uších, kompletní styling a kolínská Truefitt and Hill. Ke službě na výběr káva,whisky nebo Pilsner Urquell.
560 Kč

Mytí, střih, úprava kontur, opálení chloupků na uších, napaření vousů horkým ručníkem, speciální olejíček před holením,klasické holení břitvou, desinfekce, kompletní styling a kolínská Truefitt and Hill. Ke službě na výběr káva, whisky nebo Pilsner
880 Kč

Mytí, střih, úprava kontur, opálení chloupků na uších, úprava vousů + kosmetika, kompletní styling a kolínská Truefitt and Hill. Ke službě na výběr káva,whisky nebo Pilsner Urquell.
780 Kč

Dostupné služby
Beze střihu
140 Kč

Kompletní střih
450 Kč

Střih od 9 do 14 let
350 Kč
Dostupné služby
Střih a mytí, masáž hlavy, úprava kontur, opálení chloupků na uších, ošetřeni po zaholování a kompletní styling.

Střih a mytí, úprava vousů (částečné holení) "hot towel"- napaření horkým ručníkem, ošetření po holení, masáž hlavy,opálení chloupků na uších a úprava kontur, styling.

Střih a mytí, kompletní holení vousů metodou "hot towel"- napaření horkým ručníkem, ošetření po holení, masáž hlavy,úprava kontur, opálení chloupků na uších, styling.

Dostupné služby
složitý střih vlasů strojkem a nůžkami, zaholení kontur, mytí hlavy, masáž hlavy, ošetření, opálení chloupků na uších a styling.Káva či nápoj zdarma.
440 Kč

složitý střih vlasů strojkem a nůžkami, úprava vousů strojkem, horký ručník (Hot towel), zaholení krku a kontur břitvou,mytí hlavy, masáž hlavy, ošetření, opálení chloupků na uších a styling. Káva či nápoj zdarma.
650 Kč

jednoduchý střih vlasů strojkem na jednu délku, úprava vousů strojkem, horký ručník (Hot towel), zaholení krku a kontur břitvou.Mytí hlavy, masáž hlavy, ošetření, opálení chloupků na uších a styling. Káva či nápoj zdarma.
450 Kč

Dostupné služby
Mytí,střih,úprava vous,úprava kontur,napářka horkým ručníkem,holení,ošetření pokožky,barvení vlasů nebo vousů,opáleníchloupků v uších,trhání chloupků v nose,styling,parafínový zábal rukou,ušní svíce,čištění uv (klenoty,brýle),kosmetika obličeje(scrub,peeling,černa maska,hydratace)2xpanák
1 750 Kč

Masáž hlavy a šíje
120 Kč

Mytí,střih,zaholení kontur břitvou,opálení chloupků v uších,trhání chloupků v nose voskem,styling
470 Kč

Dostupné služby
Cena se odvíjí dle náročnosti vybraného účesu. Styling - foukaná, fixace vlasů pomocí laku, gelu
400 Kč

Možnost vynechání masáže hlavy. (Cena bez masáže = 100 kč)
100 Kč


Dostupné služby
střih,mytí,styling,kolínská
220 Kč

střih,úprava kontur a obočí,mytí vlasů,masáž hlavy,vysušení,styling,napaření vousů horkým ručníkem,holení břitvou,dezinfekce,hydratačníošetření,kolínská
590 Kč

střih,úprava kontur,mytí vlasů,masáž hlavy,vysušení,styling,kolínská
440 Kč

Podobné služby v kategorii Barbershopy