Reservio
Jemné ruce masérky přinesou úlevu vašim unaveným svalům. Chcete cítit ten relax a uvolnění celého těla? Rychle si vyberte masáž. Zdravotní či relaxační, klasickou, thajskou, olejovou...
Hledáte konkrétní termín?
Zvolte službu a najděte termín na pár kliknutí.
Dostupné podniky
Dostupné služby
Chiropraxe je nezávislý obor specializující se na diagnostiku a léčení mechanických postižení kloubů, zejména páteře a jejich účinku na nervový systém. Moderní přístup vycházející z poznatků,že uvnitř každého kloubu, páteře je vazivová destička podobná menisku v koleni, která se při tzv. blokádě “uskřípne” mezi kloubní plošky. Tím brání normální pohyblivosti a spustí kaskádu dalších změn – svalová ztuhnutí, otok, bolestivost apod. V případě funkčních blokád v obl. krční páteře obtíže velmi často působí bolesti hlavy, točení hlavy, pocity nejistoty, pocit na zvracení, tlak za očima, napětí v obl. šíje, zátylku a temene. V obl. hrudní páteře bolesti vystřelující podél žeber, svírání hrudníku – zejména při nádechu apod. V případě bederní páteře zejména bolesti v kříži s propagací do končetin, kyčlí, ale i třísel. Před každým chiropraktickým ošetřením pro výše uvedené obtíže je nutno vyloučit onemocnění interní (např. infarkt myokardu) či chirurgické (náhlá příhoda břišní) apod. Všechna vyšetření a ošetření jsou prováděna šetrně s vyloučením prudkých "škubavých" mechanismů a jsou prakticky bezbolestná. Primárně se zabývám celkovou nápravou pohybového aparátu. Což zahrnuje chiropraktické praktiky (nastavení vrácení kloubů, obratlů do správné polohy) a následné uvolnění svalů pomocí akupunktury tzv. horké jehly případně metody Dry Needling (DN), ošetření Trigger Point ‘s–Spoušťových bodů a masáží.
899 Kč

Cena za 1 hodinu je 440 Kč Stálí klienti (po páté návštěvě) 340 Kč. Úměrně snížená(zvýšená) podle individuálních požadavkůa potřeb klienta ve 30 minutových intervalech.

Cena za 1 hodinu je 440 Kč Stálí klienti(po páté návštěvě) 340 Kč. Úměrně snížená(zvýšená) podle individuálních požadavkůa potřeb klienta ve 30 minutových intervalech.
Podobné služby v kategorii Masáže