Reservio
Hipster nebo upravený gentleman? O dokonalý vzhled muže se postarají holiči z barbershopů. Vstup jen pro pány. Čeká je kompletní péče: střih vlasů, úprava brady a vousů, i whisky nebo doutník.
Hledáte konkrétní termín?
Zvolte službu a najděte termín na pár kliknutí.
Dostupné podniky
Dostupné služby
Stříhání a úprava vlasů, mytí hlavy, zarovnání obličejových kontur včetně obočí, finální styling, opálení chloupkův uších.
420 Kč

Stříhání a úprava vlasů, speciální vlasové ošetření, mytí hlavy, zarovnání obličejových kontur včetně obočí a vousů,holení metodou hot towel, finální styling, opálení chloupků v uších, aplikace kolínské.
620 Kč

Dětské stříhání a úprava vlasů, mytí hlavy, zarovnání obličejových kontur a finální styling. Pro gentlemany do věku 11-tilet.
300 Kč

Dostupné služby
Pomocí březové vody a terapeutického nástroje Xensus se stimuluje pokožka hlavy a dochází k vyplavení endorfinů (hormony štěstí), opravdový pomocník na bolest hlavy, stres a špatnou náladu :)
200 Kč

Střih vlasů, úprava vousů, 20 min relaxační masáž hlavy, vyhranění linií vousů břitvou, odstranění chlupů na uších,úprava obočí, mytí vlasů, balzám po holení, foukání, styling
900 Kč

Kombinovaný střih strojkem a nůžkami, zaholení kontur, odstranění chlupů na uších, úprava obočí, mytí vlasů,fénování a styling
450 Kč

Podobné služby v kategorii Barbershopy