Připadáte si tlustý? Nebo moc hubený? Jak na zdravý životní styl, úpravu jídelníčku a správnou výživu vám poradí nutriční specialisté.
Hledáte konkrétní termín?
Zvolte službu a najděte termín na pár kliknutí.
Dostupné podniky
Dostupné služby
Balíček Standard doplněný o výstupní konzultaci po dalších 3 měsících, celkem tedy program trvá 6 měsíců a balíček zahrnuje 4 schůzky.Samozřejmostí je vybavení fitness náramkem pro kontrolu pohybové aktivity.

Balíček zahrnující konzultaci Start navíc doplněnou o úpravou výživových zvyklostí na základě individuální korekce Vám přirozených stravovacích návyků.Program na bázi dlouhodobé spolupráce s emailovou podporou a výstupní konzultací po 3 měsících od 1. návštěvy. Celkem balíček zahrnuje celkem 3 schůzky. Vybavení Fitness náramkem zdarma pro kontrolu pohybové aktivity.

Jednorázová konzultace, jejíž součástí je analýza složení těla (procentuální zastoupení aktivní svalové hmoty, pasivní hmoty - tuku,vody, atd.) a vstupní konzultace k odbornému posouzení životního stylu ve vztahu k optimalizaci stravovacích návyků - pohyb, stresová zátěž, množství spánku. Klient obdrží výživová doporučení.
Dostupné služby
Vysvětlení problematiky a reedukace s cílem změny stravovacích návyků. Optimalizace skladby potravy a trénink aerobních aktivit.Výběr vhodné tělesné aktivity dle individuálního somatotypu.
700 Kč
Podobné služby v kategorii Nutriční poradci