Zvolte službu
Kontrola funkčnosti a bezpečnosti spojená se základním seřízením a namazáním.
599 Kč

Seřízení kola (řazení, brzdy, kontrola dotažení a promazání všech důležitých součástek), nahuštění kol, vidlice,tlumiče
899 Kč

Ideální každoroční servis. Běžné seřízení kola (řazení, brzdy, hlavové složení, kontrola dotažení všech důležitých spojů),docentrování kol, nahuštění kol - vidlice - tlumiče, mytí kola, vyčištění kazety i řetězu a promazání kola.
1 299 Kč

Kompletní rozebrání a vyčištění kola včetně středu, nábojů kol a hlavového složení. Centrování, dotažení výpletů.Odvzdušnění brzd, případná výměna kapaliny. Seřízení celého kola.
1 999 Kč

Kompletní rozebrání a vyčištění kola včetně středu, nábojů kol a hlavového složení. Centrování, dotažení výpletů.Odvzdušnění brzd, případná výměna kapaliny. Seřízení celého kola. Rozebrání a vyčištění zadní odpružené stavby.
2 999 Kč

Dorazilo Vám kolo z e-shopu v krabici a nevíte si rady. Nevadí, rádi Vám kolo sestavíme a seřídíme tak jak to má být.
999 Kč

Pokud jste si nevybrali z naší standardní servisní nabídky, nezoufejte. Napište nám, co si na kole přejete udělat a my vám jistě vyjdeme vstříc.Cena úkonů se odvíjí od časové náročnosti tj. 600 Kč/hodina
600 Kč

Provádíme na všechna kola, která nesplňují podmínky garančního servisu zdarma případně nebyla zakoupena v naší prodejně.Slouží k potvrzení záručního listu.
899 Kč

Kolo musí splňovat podmínky garančního servisu: 1. Zakoupení v naší prodejně 2. Nájezd do 200 Km 3.Stáří maximálně do 2 měsíců od data prodeje.
Shrnutí rezervace
Nákupní 1462, Jesenice
SSL pro bezpečnou rezervaci