Hydratační ošetření se zklidňujícími mléčnými proteiny a revitalizačním kávovým extraktem. Varianta s rychlým přívalemenergie do pleti.
400 Kč

hydratační ošetření se zklidňujícími proteiny a revitalizačním kávovým extraktem,klasické ošetření s masáží obličeje adekoltu
770 Kč

intenzivní relaxace a revitalizace,klasické ošetření navíc s uvítacím rituálem,masáží hlavy,obličeje a jemnou tlakovoumasáží bodů pro revitalizaci očního okolí.K tomuto ošetření navíc ZDARMA pečující ošetření rukou!(peeling,maska,výživný krém)
1 070 Kč

Nemůžete se rozhodnout,zda už je ten správný čas začít chodit na kosmetiku?Toto ošetření je vhodné právě pro vás.
450 Kč

ošetření pro problematickou pleť
600 Kč


Ošetření je určeno pro citlivou pleť.Pleť bude po něm výrazně zklidněná,neurogenní záněty budou sníženy,pleť budevyhlazená,vláčná,hebká,hydratovaná.
680 Kč

Povrchová i hloubková hydratace pleti,zvýší se schopnost pleti hydrataci udržet,pleť bude zpevněná,hladká,sníženy rýhy avrásky.
690 Kč

Vhodné pro zralou pleť s rozšířenými póry,nečistou,smíšenou ,s přetrvávající tvorbou aknozních projevů.Vhodné i pro citlivoupleť.
720 Kč

Ošetření zesvětlí stávající pigmentové skvrny,aniž by zesvětlilo ostatní části pleti,působí preventivně proti vzniku novýchskvrn,podpoří samoregeneraci pleti,zpevní pleť.
800 Kč

vhodné zejména pro problematickou pleť s akné,pleť s pigmentovými skvrnami,zralou pleť
730 KčČeká Vás svatba,promoce,setkání spolužáků po letech či jiná významná událost? Kúra 4 kompletních ošetření po 90-timinutách,dle potřeb vaší pleti,se zkouškou líčení,včetně závěrečného nalíčení na událost
3 800 Kč
Shrnutí rezervace
Studentské náměstí 1533, Uherské Hradiště 68601
SSL pro bezpečnou rezervaci